На рівненському полігоні пройшли змагання бійців територіальної оборони

На рівненському полігоні пройшли змагання бійців територіальної оборони

На Рівненському військовому полігоні за першість змагались взводи восьми бригад оперативного командування "Захід". Варто зазначити, що це перші подібні змагання. Про це повідомляє телеканал "Рівне-1".

 

 

 

 

 

З виконання Національного гімну України розпочався конкурс на кращий стрілецький взвод територіальної оборони серед 250 конкурсантів із восьми бригад оперативного командування "Захід".

Оцінювали рівень вогневої, інженерної та тактичної підготовки. Серед учасників змагань - військовослужбовці із значним бойовим досвідом, які демобілізувались. Богдан родом з Тернополя, чоловік каже - в будь-який момент готовий знову стати на захист Батьківщини.

Найприскіпливіше судді спостерігали за рівнем тактичної медицини. Накласти шину з підручних матеріалів на зламану кінцівку, первинну пов'язку на грудну клітину - це основа тактичної підготовки бійця територіальної оборони, адже життя та здоров'я захисників - найцінніше.

У випробуванні з вогневої підготовки конкурсанти продемонстрували навички стрільби з ріних положень: "лежачи", "з коліна" та "стоячи". А під час інженерських випробувань учасники організувували "вихід" групи із замінованої ділянки місцевості.

Світлана - на конкурсі представляла Волинську бригаду територіальної оборони. Жінка ще з самого початку російсько-української війни займалась волонтерством.

Після запеклої боротьби за результатами оцінювання усіх критеріїв конкурсу - першість здобув взвод Закарпатської бригади територіальної оборони. Друге місце за представниками Львівщини. Бронзу отримали бійці Хмельницької бригади.

Територіальна оборона - складова національного спротиву та підготовка до нього громадян України. Варто зазначити, що переможці конкурсу - бійці з Закарпаття - будуть представляти честь оперативного командування серед стрілецьких взводів тероборони Сухопутних військ ЗСУ.