На сході України розпочались навчання механізованих підрозділів і авіації

06.11.2018
На сході України розпочались навчання механізованих підрозділів і авіації

На Харківщини проходять тактичні навчання зі взаємодії механізованих підрозділів і авіації. Детальніше розповідає наш кореспондент Віталій Саранцев.

Поблизу Харкова проходять масштабні тактичні навчання. У них задіяні 4 батальйоно-тактичні групи. За легендою, вони грають одна проти одної за підтримки авітації. Штурмові підрозділи здійснили форсування водної перешкоди та забезпечили прохід основних сил.

Всього в навчанні задіяно кілька десятків техніки. Понад тисячу особового складу. Основна мета – бойове залагодження підрозділів.

Попри те, що ця механізована бригада вже неодноразово брала участь в бойових діях на Донбасі, є дуже багато молодого поповнення, яке немає бойового досвіду. І саме сьогодні вони отримають цей досвід.

У цілому, всі підрозділи показують високі результати та здатність виконати будь-яке завдання. Навчання відбуваються не за певними усталеними стандартами, а базуються на діях кожного підрозділу. В цьому і полягають навчання. На нестандартні дії противника відповідати діяти нестандартно.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток