На території ООС відбулись навчання з відбиття провокацій ворога

29.03.2019
На території ООС відбулись навчання з відбиття провокацій ворога

На Луганщині завершилась чергова фаза підготовки Об’єднаних сил до відбиття можливих провокацій та локальних наступальних дій ворога, що можуть перерости у масштабні загрози. Більше розповість наш військовий кореспондент.

 

 

 

За задумом навчань ворог перейшов у наступ та захопив панівну висоту. Військовим однієї з бригад поставили завдання знищити ворога та повернути контроль над втраченими позиціями. Для цього залучити штурмові підрозділи за підтримки артилерії й танків.

Присутній на навчаннях Командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв високо оцінив підготовку військових. За його словами, є дані розвідки, що все командування на окупованих територіях здійснюватиметься кадровими військовими Російської Федерації.

Зараз на кордоні з Україною тривають батальйонно-тактичні навчання військ, що окуповували частину нашої держави. У свою чергу, ми завершили підготовку об'єднаних сил з відбиття можливих провокацій та локальних наступальних дій ворога, що можуть призвести до масштабних загроз.

Українські військові зазначають, що такі навчання необхідні. За підсумками навчань, кращі воїни отримали нагороди та грамоти від Командувача ООС генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток