"На відміну від наших північних сусідів, в нас відкриті навчання!" - військовий кореспондент Владислав Назаркевич

14.09.2017
"На відміну від наших північних сусідів, в нас відкриті навчання!" - військовий кореспондент Владислав Назаркевич

По всій території України вже третій день проходять командно-штабні навчання "Непохитна стійкість 2017". Про хід навчань в ефірі Армія FM розповів військовий кореспондент Владислав Назаркевич.
 

Ці навчання проходять по всій Україні. Зокрема і у південних областях це Одеська, Херсонська та Миколаївська область. Тут військовослужбовці виконали дуже видовищне завдання. Це форсування повноводної річки. Найбільшої річки в Україні – Дніпро. Місце переправи та ділянка форсування сягала довжини 600 метрів. Танковий підрозділ, однієї з наших танкових бригад (цілих 50 одиниць техніки, і колісної і гусеничної зокрема танки) дуже вчасно впорався із завданням і виконали успішно переправу. Їм звичайно допомагали інженери, які налагодили цю паромну переправу, допомагали топогеодезисти – розвідники, які зробили дуже точні карти цієї переправи. Допомагали також і інші військовослужбовці – фахівці які здійснили аерозольне маскування, які так само здійснили (побудували) місце так званої хибної переправи. Це робилося для того, аби умовний супротивник не помітив всього цього. Але це лише перше, одне із багатьох завдань. Після цього підрозділи будуть розгортатися, їх будуть тренувати відбивати атаки противника аби захистити свою землю. А однією з особливостей цих навчань є те, що на відміну від наших північних сусідів, в нас відкриті навчання. Ніхто не приховує їх справжню мету, не намагається ввести в оману світове суспільство. Наші навчання проходять максимально відкрито. Створені спеціальні групи інформаційного забезпечення, які повідомляють про хід навчань місцеве населення, органи місцевого самоврядування та ЗМІ. Тобто ми, як цивілізована країна, цивілізовані Збройні Сили проводимо і діємо максимально відкрито. Але, є один прихований аспект навчань. Це те, що наші військові комісаріати, тут у південному регіоні, готують резерв який повинен бути для бойових частин, які беруть участь у цих навчаннях. В першу чергу, це військовозабовязанні які брали участь в АТО. Представники військових комісаріатів запевняють, що вони повністю укомплектували всі бойові частини. Тобто, вони стверджують, що до оборони ми готові.

 

Підрозділи територіальної оборони так само були задіяні в цих навчаннях. Ми вже бачили як вони патрулюють важливі обєкти. Тринуються, так само удосконалюють свою бойову підготовку… і активно готуються до оборони важливих обєктів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток