На військову службу відправлять понад 13 тисяч призовників

30.09.2021
На військову службу відправлять понад 13 тисяч призовників

Уряд ухвалив розпорядження, згідно з яким затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року. До війська планується відправити 13 575 осіб.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив на своєму засіданні.

 

 

 

 

Згідно з текстом розпорядження, Міністерству оборони, МВС, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту належить до 2 жовтня 2021 року перерахувати кошти на рахунки обласних, Київського міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в обсязі, затвердженому цим розпорядженням.

Також Міністерству внутрішніх справ (Нацгвардії, адміністрації Держприкордонслужби), Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту до 2 жовтня 2021 року необхідно перерахувати Міністерству оборони кошти за перевезення та харчування громадян України, призваних на строкову військову службу до Нацгвардії, ДПСУ, Державної спеціальної служби транспорту, в сумі понад 2 млн 919 тис. грн, 1 млн 39 тис. та 366 тис. грн відповідно.

Обсяг видатків на одного призовника становить 4633 грн 13 коп., із них: 4540 грн — для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93 грн 13 коп. — для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (буз урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову службу, зі збірних пунктів обласних, Київського міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки до місця служби).

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток