На Волині військові отимали сертифікати цивільних спеціальностей міжнародного рівня

16.08.2018
На Волині військові отимали сертифікати цивільних спеціальностей міжнародного рівня

На Волині в рамках програми НАТО-Україна військовослужбовців готують до цивільного життя. 60 армійців, котрі завершують свою службу у Збройних силах України, отимали сертифікати цивільних спеціальностей міжнародного рівня.

Деталі розповів наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

«У Луцьку звершився випуск 28 військових, які зібралися звільнятися у запас. Військові отримали сертифікат міжнародного рівня за спеціальністю «менеджмент малого бізнесу». Фактично, це у майбутньому приватні підприємці різних сфер економіки. Курс навчання тримав близько трьох місяців і проходив на базі Східноєвропейського національного університету ім Лесі Українки.

Одна з вимог до кандидатів слухачів – вони повинні мати не менше 10 років стажу військової служби. Серед слухачів є багато учасників бойових дій, а також військові тих частин, як дислокуються в Луцьку чи інших навчальних пунктах Волинської області», - розповів Віктор Ануфрієв.

Він також додав, що такі сертифікати сьогодні отримали ще 30 військових, які звільняються у запас у місті Володимир-Волинський.

Програма з перепідготовки колишніх військових НАТО-Україна триває з 1999 року і за цей час більше 10 тисяч військових отримали путівку у цивільне життя з працевлаштуванням.

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток