На Закарпатті відкрили меморіальний знак Малого Державного Гербу України

02.09.2019
На Закарпатті відкрили меморіальний знак Малого Державного Гербу України

Сьогодні на Закарпатті, в одній зі шкіл прикордонного міста Берегово військові разом з представниками силових структур та місцевою владою відкрили Меморіальний знак Малого державного гербу України. Подробиці з місця події в ефірі Армія ФМ розповів наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

«Українські військові проявляють ініціативу стосовно патріотичного розвитку та виховання Закарпаття. І знаково, що свою роботу армійці проводять саме з молодим поколінням – школярами та студентами. Недаремно саме в День знань, представники оперативного командування «Захід», спільно з представниками Закарпатської обласної адміністрації та службою безпеки України урочисто відкрили меморіальний знак Малого Державного Гербу України в Берегівській загальноосвітній школі.

 

Це вперше в рамках ініційованої армійцями акції «Я знаю, я українець» силовики спільно діють в такому патріотичному напрямку на Закарпатті. До ініціативи активно долучились представники берегівського лісового господарства, які також прагнуть аби на Закарпатті процвітала українська мова та розвивались українські традиції. Тож працюють в цьому напрямку не перший рік.

Представники оперативного командування «Захід» відзначили армійськими нагородами та цінними подарунками працівників лісового господарства та подякували їм за прекрасну співпрацю в плані розвитку патріотизму на Закарпатті. Також військові вручили почесні відзнаки Міністерства оборони України та грамоти сімям учасників АТО та ООС", - розповів Ануфрієв.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток