На залізничному вокзалі Києва запрацювала зала очікування для військових

На залізничному вокзалі Києва запрацювала зала очікування для військових

Укрзалізниця відкрила залу очікування для військових (учасників операції об’єднаних сил) на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський. Як відбувся захід знає наш кореспондент Павло Щибря.

 

 

 

 

 

Зала передбачена для короткочасного перебування військових (учасників ООС) за наявності посвідчення, яке засвідчує особу, та проїзного документа на поїзд (крім приміського сполучення). Зала очікування розташована на першому поверсі будівлі Центрального вокзалу (біля метро), працює цілодобово.

У залі облаштована кімната для прийому їжі, буфет, санітарні кімнати, душ, камери схову тощо. Для комфорту відвідувачів тут є м’які місця для сидіння, телевізор, холодильник, бібліотека, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету.

Голова правління АТ Укрзалізниця Євген Кравцов наголосив на символічності цієї події.

"Сьогодні ми відкриваємо трансформований депутатський зал — тепер це зал для військовослужбовців. Це символічна подія. Укрзалізниця, держава показують, яке на сьогодні має бути ставлення до дійсно важливих людей у нашій країні, хто у суспільному розумінні є більш важливий сьогодні — депутат або ті люди, які боронять нашу країну від зовнішнього агресора", — зазначив Євген Кравцов.

Подібні зали планують відкрити в інших великих містах: Одесі, Львові, Дніпрі та інших.