На Житомирщині готують резервістів для ДШВ

На Житомирщині готують резервістів для ДШВ

На Житомирщині розпочалася підготовка резервістів однієї із військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. В Навчальному центрі особовий склад оперативного резерву першої черги готуватимуть за окремими спеціальностями. «Усе це планові навчальні збори», - зазначають в центрі. Подробиці цієї підготовки розповів наш кореспондент Олександр Райковський.

 

«Усі вони різні за віком та професіями, більшість має за плечима досвід ведення бойових дій. Хтось проходив службу під час мобілізації, хтось за контрактом. Проте, звільнившись в запас, ці чоловіки вирішили піти до оперативного резерву, щоб в разі необхідності стати на захист Батьківщини.

Після того, як резервісти прибули до навчального центру ДШВ було підготовлено відповідні документи та оформлення карток для отримання одноразового грошового забезпечення, чоловіків забезпечили всім необхідним речовим майном та спорядженням.

Проживатиме особовий склад оперативного резерву першої черги в польовому таборі, де створені всі необхідні умови», - розповів Райковський.

За словами керівництва Навчального центру під час курсу резервісти підвищуватимуть свої практичні навички з основних предметів підготовки: вогнева, тактична, фізична, спеціальна підготовка, тактична медицина, водіння бойових машин тощо. Також заплановано виконання стрибків з парашутом.