На Житомирщині тривають змагання артилеристів Десантно-Штурмових військ

05.09.2019
На Житомирщині тривають змагання артилеристів Десантно-Штурмових військ

На Житомирщині визначають кращі розрахунки реактивної системи залпового вогню Град-1.

 

 

 

 

 

 

 

 

Усі номінації, які є на конкурсі це реальна бойова робота артилерійстів. Деталі в ефірі Армія ФМ розповів наш кореспондент Олександр Райковський.                                                 

"Що таке ГРАДи в Україні напевно знають і школярі. Адже на Сході нашої країни ця смертоносна зброя принесла чимало лиха. Однак вони є не лише у ворога. У десантно-штурмових військах нині визначають кращий підрозділ системи залпового вогню Град-1.

— Перед нашою батареєю стояла задача висунутися в район зосередження. Позиції зайняли до 6 години. І були готові здійснити постріли. Ми уражували цілі: живу сила та командно-спостережні пункти на відстані понад 7 кілометрів, —  зазначив старший офіцер батареї Олексій.                                                     
За словами офіцера батареї, крім виконання вогневих завдань бойовим пострілом, перевіряються тактичні дії батареї, здатність командирів приймати рішення у певній обстановці, планувати бойові дії, ставити завдання підрозділам і організовувати їх виконання.       

Одночасно, на кожному з етапів оцінюються практичні дії сих бойових розрахунків. Переможці конкурсу матимуть право атакувати умовного противника на змаганнях на звання "кращої артилерійської батареї в Збройних Силах України", - розповів Райковський.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток