На змаганнях з кульової стрільби армійці здобули золото

На змаганнях з кульової стрільби армійці здобули золото

У Львові завершуються всеукраїнські зимові змагання з кульової стрільби, в яких взяли участь та стали призерами армійські спортсмени. Про це повідомив в етері Армія FM спеціальний кореспондент  Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

"Проходять фінальні змагання зимового чемпіонату України у  вправах із кульової стрільби, які були організовані у навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України СКА у Львові. Також пізніше  відбудеться офіційна церемонія закриття змагань та нагородження переможців", - зазначив військовий журналіст.

Він повідомив, що такий чемпіонат у Львові проходить традиційно взимку і триває   майже тиждень. Цього року військові спортсмени запросили більше 300 учасників із різних областей України, серед них армійці зі спортивних клубів Збройних Сил України та Національної гвардії. 

Спортсмени різних вікових категорій змагалися у відповідних спортивних кваліфікаціях. Вражали з пневматичної гвинтівки, з пістолета та зі спеціальної гвинтівки рухомі мішені.

"Незважаючи на відстань до мішені в десять метрів, поцілити у неї не так вже й просто. Але наші армійські спортсмени потішили результатами буквально на третій день чемпіонату", - додав Віктор Ануфрієв

Як зазначив спеціальний кореспондент, дві золотих медалі  зі стрільби по рухомих мішенях завоював спортсмен Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Ігор Кізима, одне золото у змішаній стрільбі виборола Поліна Колеснікова та ще дві бронзових нагороди у різних вправах мають наші військові стрільці. Можливо, хтось із армійців здобуде перемогу зі стрільби з пневматичної зброї.

Нагадаємо, що на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони постійно відбуваються спортивні заходи. Найближчим часом тут пройде чемпіонат зі стрільби для молодших спортсменів, а деякі львівські армійські спортсмени зараз перебувають на зборах та змаганнях за кордоном.