Найцінніша нагорода - іменна зброя - спецкореспондент з місця дислокації ВДВ

02.08.2017
Найцінніша нагорода - іменна зброя - спецкореспондент з місця дислокації ВДВ

2 серпня в Україні святкують День Десантника. Вже 25 років в Україні святкують Високомобільні десантні війська. Свято було свтановлено указом Президента в Україні у 2012 році, до цього часу українські військові відзначали День аеромобільних військ. Сьогодні святкування пройшли в усіх містах України. Міністр оборони Степан Полторак відвідав одну з бригад ВДВ, яка виконує завдання у зоні АТО на Донеччині.

В ході робочої поїздки він провів зустрічі, відвідав місця дислокації, зустрівся з сособовим складом та командуванням.

Подробиці - від спеціального кореспондента Віталія Саранцева:

-  Візит міністра оборони був довгоочікуваним. Бійці готувались до нього. Міністр привіз державні нагороди 35 військовослужбовцям: Орденами від Міністерства оборони, від  Президента, цінні подарунки, військові премії. Найцінніша нагорода - кілька військовослужбовців отримали іменну зброю.

Ми перебуваємо разом із військовослужбовцями і на місцях дислокації, і на передовій. Бойовий дух високий, всі налаштовані оптимістично, навіть на позиціях. Навіть у кількох десятках метрів від ворога бійці влаштовують спортивні куточки, де підтримують форму. Навіть чекаючи міністра, військові самі влаштували змагання.

Визначним сюрпризом був концерт: виступали творчі колективи та Анжеліка Рудницька. 

Ми також вітаємо наших колег! бажаємо тільки перемог! 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток