Найдешевші ціни на опалення по Україні — в Авдіївці, — Рекшинський

24.10.2017
Найдешевші ціни на опалення по Україні — в Авдіївці, — Рекшинський

Сьогодні будемо говорити про 72 ОМБР імені Чорних Запорожців, про їхню службу, про людей, які проходять службу у цьому підрозділі.  Зараз поруч зі мною полковник Рекшинський Володимир Орестович, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка. 

Який у вас графік і чим доводиться тут займатися?

У нас робочий день не нормований, адже у військово-цивільній адміністрації керівництво — військовослужбовці. А ви самі розумієте, що у військовослужбовців розпорядку робочого дня майже не існує. Нам доводиться вирішувати нагальні проблеми, питання з метою забезпечення нормальної життєдіяльності міста. 
У нас офіційно робочий день починається о 8 ранку, коли керівник проводить нараду зі всіма керівниками підрозділів і службами. Також ми з керівником щодня робимо об’їзд по місту. Якщо ми виявляємо порушення, то викликаємо відповідні служби. Ми намагаємося працювати, як один налагоджений механізм. 

Розкажіть про останній об’їзд: яка ситуація, новини в Авдіївці?

Я би хотів поділитися приємними новинами. 22 жовтня, в неділю, Авдіївку відвідав Президент України Петро Порошенко, Міністр оборони Степан Полторак, двоє народних депутатів та інші високопосадовці. Одночасно вони здійснювали об’їзд по 72-й бригаді, але про те згодом. У військово-цивільній адміністрації була організована зустріч гостей з місцевими мешканцями. Президент виступив, розповів про свої плани, про відновлення влади на окупованих територіях. Жителі ставили конкретні та актуальні питання, зокрема про відновлення роботи суду.
Працюють всі органи, які забезпечують стабільну життєдіяльність у місті. Разом з тим у нас немає у місті військового суду. Через обстріли, суд перенесли. Він знаходиться у Селідово. У громадян виникають труднощі з доїздом. Президент взяв це питання на контроль. 
Також до нас приїздив заступник міністра освіти Володимир Донець з колегами. Їх супроводжували керівник департаменту відділу освіти Донецької обласної адміністрації. Вони оглянули школи та дитсадки. Ми позакази, як вдалося відновити школи, в яких ми зробили ремонт, поставили нові склопакети.

Школи і дитсадки працюють?

Так. У нас на сьогодні працює 4 дошкільні навчальні заклади, у яких навчається 475 дітей. Окрім цього у нас працюють загальноосвітні заклади — це 5 шкіл, у яких навчається 1388 дітей. По двох школах ми плануємо ремонти, оскільки у школу №2 було пряме попадання. По всій Україні гроші на ремонт для шкіл закладаються однакові, проте, враховуючі постійні обстріли, дуже мало будівельних компаній, які хочуть їхати до нас ремонтувати школи. Але гроші на ремонт є.

Скільки у місті будівль, які потребують відновлення?

Житловий фонд по старій частині становить порядка 5 тисяч будинків. У новій частині міста є 213 будинків. Станом на сьогодні у нас постійно працює 5 робочих бригад, які тут живуть та проводять відновлювальні роботи. На сьогодні Червоний Хрест виділив певні кошти, на які ми закупили будівельні матеріали. Зараз складаємо перелік будинків, які потребують ремонту — це 131 будинок у старій частині міста. На сьогодні вже відремонтовано 100 будинків. Окрім цього обласна адміністрація закупила будівельні матеріали для відновлення ще 450-ти будинків у старій частині міста. Крім цього, вже фактично перекритий будинок по вулиці Гагаріна, 1, у який було пряме попадання з танку, щоби люди могли хоча б зиму перечекати. Як тільки дозволять погодні умови, проект кошторису та кошти є, і тоді будемо проводити ремонтні роботи повністю. 

Наскільки місто готове до зими?

До всіх будинків, крім одного, підведене теплопостачання. Його нам подає Авдіївський коксохімічний завод. На сьогодні у Авдіївці найдешевші ціни на опалення по Україні.
Один будинок ми не підключили, бо його опалення забезпечувала окрема котельня. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток