Найкращі курсанти-авіатори прийняли кодекс сержанта Збройних Сил України

21.01.2021
Найкращі курсанти-авіатори прийняли кодекс сержанта Збройних Сил України

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися урочисті заходи з нагоди присвоєння сержантських звань молодшим командирам перших курсів та складання ними кодексу сержанта Збройних Сил України. Докладніше розповів наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

Загалом сержантський колектив вишу поповнили 60 молодших командирів із курсантів, які отримали перше сержантське звання. Також серед них є представниці прекрасної статі.

Як зазначив головний старшина університету Олександр Лебедєв, бути сержантом у виші гідний лише добре підготовлений, вмотивований та досвідчений військовослужбовець. Сержанти відіграють провідну роль у повсякденній діяльності підлеглих, саме на них покладені завдання з виховання і навчання курсантського складу. Найперше сержант — це лідер, а стати лідером — завдання не з простих. Тому були відібрані з-поміж усіх першокурсників найкращі юнаки та дівчата, яким буде довірена роль помічників.

Традиційно після вручення погонів новоспечені сержанти склали кодекс сержанта Збройних Сил України.

Відбір молодших командирів здійснюється не лише за критеріями попереднього досвіду служби у військах. Особливо важать успішність у навчанні, дисциплінованість та лідерські якості, які проявили першокурсники за перші пів року навчання.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток