Найпопулярніший рок-гурт Німеччини – Scorpions!

22.10.2018
Найпопулярніший рок-гурт Німеччини – Scorpions!

Сьогодні ми розповімо про найпопулярніший рок-гурт Німеччини – Scorpions! Він продав більше 100 мільйонів копій альбомів. Найбільш відомими композиціями гурту стали: «Rock You Like a Hurricane», «No One Like You», «Send Me an Angel», «Still Loving You» і «Wind of Change».

Створення гурту:

Починалося все в далекому 1965 році, коли Рудольф Шенкер вирішив заснувати свій гурт. Через два роки до бенду приходить його молодший брат Міхаель і вокаліст - Клаус Майне. Як і багато інших хлопців, що народилися в післявоєнній Німеччині, Клаус Майн і Рудольф Шенкер були захоплені музикою та іншими новинка, що з'явилися в країні разом з американськими солдатами: жуйка, Елвіс Преслі, сині джинси і шкіряні куртки, але найбільше їх вразив рок-н-рол. З раннього віку їх відрізняло непереборне прагнення схопити гітари і зробити крок на сцену.

Цей німецький гурт прорвався на міжнародну хеві-метал сцену тільки в 1972 році, коли випустив альбом "Lonesome Crow".

Відмінним стилем Scorpions стало поєднання двох електрогітар та неймовірно потужне звучання соло-гітари. Все це доповнюється неймовірним голосом фронтмена Клауса Майна, з його експресивною манерою виконання.

Творчість гурту:

Scorpions успішно виконали своє завдання - стати найкращою німецькою хард-рок групою - коли їх четвертому альбому 1976 року «Virgin Killer» була присуджена нагорода «Платівка року» в Німеччині.

Тільки 1979 рік приносить бенду довгоочікувану стабільність - склад нарешті повністю сформований. Тепер завдання «Scorpions» - підкорити Америку. Через рік музиканти випускають свій сьомий альбом - «Animal Magnetism». Він, як не можна краще, відповідав традиціям року того часу, саме його вважають однією з візитівок гурту.

У цьому ж 1979 році виходить одна із кращих балад за всю історію Scorpions про кохання, хоча і не найхітовіша. Вона, немов, підсумовує в собі все, що було до і що буде після. Музиканти використовують знайомий кожному шанувальнику скорпіонс гітарний перебір. Як дивно, що написана між справою пісенька, про звичайну, рутинну, буденну ситуацію стала в підсумку однією з найвідоміших пісень двадцятого століття – «Always Somewhere».

Дев'ятий альбом "Love at First Sting" - комерційно найуспішніший в каталозі Scorpions. 6 позиція в чарті США гарантувала йому тільки в Америці три платинових сертифіката. Це єдиний альбом для якого всі тексти написав Клаус Майне, а всю музику - Рудольф Шенкер.

Пісня  «Wind Of Change» присвячена перебудові в СРСР і закінченню холодної війни, що відбувалися в світі в той час. Ця пісня займала перші місця в хіт-парадах усього світу і стала першою піснею Scorpions з більш, ніж мільйоном продажів.

Наприкінці 1992-го з гурту Скорпіонс  пішов басист Бучхолз і його змінив Ральф Рікерман. А в кінці 1995-го пішов ударник Раребелл, і йому на заміну був запрошений каліфорнієць Джеймс Коттак, що став першим американцем, що грає в німецькій групі. В оновленому складі Scorpions записують новий альбом "Eye to eye", що став черговим доказом їх таланту. Альбом сильно відрізняється від інших альбомів гурту: він помітно легше і в більшості пісень більше нагадує поп-музику. Проте, важкі гітарні рифи і раніше присутні.

Девіз гурту Scorpions «не зупинятися на успіхах, які вже досягнуті» тому вони постійно слідкують за трендами рок музики. Бенд починає експериментувати, артисти беруть запрошення Майкла Джексона і виступають на його благодійному концерті. Не менш цікавим і видовищним виявився концерт Scorpions, на якому вони виступили спільно з Берлінським філармонічним оркестром.

Одна з найкращих пісень Scorpions версії 2000 року, яку виконано разом з симфонічним оркестром – «Hurricane».

22 червня 2004 року стає відомо про вихід у продаж нового альбому Скорпіонс. Його назва — «Unbreakable». За словами Рудольфа Шенкера, назва платівки символізує нерозривність та міцність дружби учасників гурту, що працюють разом уже 29 років. До того ж, альбом, як більшість попередніх, розкриває одну з безлічі принад людського кохання. Попри свою новизну, пісні «She Said» i «Травbe I, Травbe You» увійшли до переліку найкращих балад гурту. Загалом, платівка набула найхарактерніших рис Scorpions. Головною особливістю лонгплею є те, що він записаний на вінілову пластинку, що забезпечує найкращу передачу музичної атмосфери та якість звучання. Тур на підтримку нового лонгплею був розпочатий у Києві. Турне відразу ж після початку було охрещене одним з найуспішніших в історії гурту.

Scorpions в Україні:

З тих пір як в рамках свого світового турне легендарні рокери потрапили в Україну в 1997 році, вони явно закохалися в нашу країну. У 2002-му Scorpions відвідали Харків, Дніпропетровськ і Одесу, а навесні 2004 року в самому початку туру «Unbreakeable» відіграли концерти в Києві та Одесі, в 2007-му привезли в столицю «Humanity», а в 2008-му дали благодійний концерт на Європейській площі нашої столиці. Загалом, українських фанатів від браку уваги не обходили, хоч і не дуже балували.

У січні 2010 гурт вирішив закінчити свою кар'єру і відвідати місця колишньої слави з новим і останнім альбомом «Sting in the Tail».

Ав 2010 році гурт відзначив 45-річчя з моменту утворення. За 38 років рекордингової кар'єри Scorpions випустила 17 студійних альбомів, 4 офіційних концертника, а також провела 21 концертний тур.

З 2010 по 2012 року гурт гастролювала з туром "Get Your Sting And Blackout", який спочатку повинен був стати прощальним.

А У 2015 - 2016 роках Scorpions гастролює з туром "50th Anniversary - World Tour 2015/2016". І з яким теж завітали до України. На концерті у Києві легендарні музиканти заспівали на фоні українського прапору. А після того привітались українською.

"Добрий вечір, Київ! Як справи?" - крикнув зі сцени соліст гурту Клаус Майне.

У листопаді 2017 році знову концерт в Києві із програмою Найуспішнішого на сьогодні альбому гурту «Crazy World». До речі, Scorpions неодноразово запрошували до окупованого Севастополя, та хлопці відмовлялися! А в період Майдану бажали українцям перемоги.

Найкращі пісні гурту:

Scorpions - White dove

Scorpions - Wind Of Change

Scorpions - Still Loving You

Scorpions - Send Me An Angel

Scorpions - You And I

Scorpions – Lorelai

Scorpions – Humanity

Scorpions – Травbe I Травbe You

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток