Нам 5 років!

01.03.2021
Нам 5 років!

Армія FM стала першою військовою радіостанцією незалежної України. Ми підтримуємо наших воїнів інформаційно і підносимо їхній бойовий дух.

 

 

 

 

 

 

Історія створення

У 2016 році в умовах «гібридної війни» Міністерство оборони України ухвалило рішення про створення спеціалізованої радіостанції, програми якої перш за все орієнтовані на військовослужбовців.

У столичному Будинку офіцерів була обладнана студія, і в березні 2016 року розпочалося тестове мовлення «Армія FM». На початку свого існування радіостанція працювала тільки в Інтернеті, а згодом розпочала ефірне мовлення. Досить швидко сформувалися формат і програмна концепція радіостанції: в ефірі «Армія FM» зазвучали новини, а також інформаційні, освітні, культурно-просвітницькі, музичні та розважальні програми.

У 2017 році Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видала 11 дозволів на тимчасове мовлення на території Донецької та Луганської областей. В цей же період «Армія FM» отримала ліцензії на мовлення у Костянтинівці, Покровську, Кремінній та Старобільську. Восени 2018 року радіостанція розпочала мовлення зі 190-метрової вежі у Гірнику. Паралельно «Армія FM» отримала дозволи на мовлення у Широкому, а також у Чонгарі.

Навесні 2019 року «Армія FM» розпочала мовлення у Києві, Житомирі та Вінниці. Цього ж року радіостанція отримала ліцензію на мовлення у Бердичеві, Запоріжжі, Львові, Новояворівську, Миколаєві, Полтаві, Новограді-Волинському та Херсоні.

Ще однією можливістю для радіостанції «Армія FM» розширити свою аудиторію є мовлення в ефірі регіональних радіостанцій, які отримують ліцензії в рамках програми розвитку мовлення місцевих громад. «Армія FM» ретранслюють радіостанції у Хмельницькій, Львівській та Полтавський областях.

Створення радіо "Армія FM" це перший крок до інформаційної підтримки наших воїнів, які нині захищають Батьківщину на Сході України. Наші журналісти та ведучі розповідають про героїчні історії та бойові подвиги українських військовослужбовців, до студії запрошуються воїни, ветерани, волонтери, керівництво Міністерства оборони України та Генерального Штабу ЗСУ, а також музиканти, артисти, інші творчі особистості, які підтримують нашу армію.

У нашому ефірі ви почуєте: новини України та світу, інформацію про діяльність української армії, актуальні новини із району проведення ООС, юридичні поради військовим ЗСУ, надзвичайні історії про бійців та їхніх командирів, а також послухаєте якісну музику українську та закордонну, до того ж на українську припадає більш ніж половина ефірного часу.

Російська пісня в ефірі радіо не лунає. Винятком є проєкт «Пісенник воїна», в якому пісні виконують учасники АТО/ООС про російсько-українську війну.

Детальніше про наші програми та проєкти дивіться тут.

Також в ефірі «Армія FM» ви можете познайомитися із проєктами наших колег  журналістів із Військового телебачення. Так, зокрема, звучить аудіоверсія програм: «Армія сьогодні», «Техніка війни», «Воїн це я», «ProВійсько», «11 запитань». Детальніше про ці програми можна дізнатись тут.

Вагомий внесок у нашу діяльність роблять курсанти. Під час стажування вони створили чимало проєктів, які досі лунають в ефірі.

Також розширювати обізнаність щодо загальної картини подій по країні нам активно допомагають Анатолій Стельмах, Олексій Мазурін, Олег Плаксій. Наші регіональні кореспонденти відстежують найважливіші події у районах своєї відповідальності й оперативно подають інформацію у форматі прямого ввімкнення в новини.

Наша радіостанція створювалася для військових і про військових, але з розширенням покриття нас слухають не лише військовослужбовці, волонтери та ветерани, а й всі ті, хто підтримують нашу армію і люблять музику в стилі рок.

Наша мета мовити в усіх областях України. У наших планах і далі підтримувати наших військових, покращувати імідж Збройних Сил України, сприяти ветеранським культурним рухам, громадським організаціям, які підтримують армію та ветеранів.

Служимо разом задля нашої перемоги над ворогом!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток