"Нам дуже подобається грати на Сході, там вдячна публіка", - музиканти гурту "5 вимір"

"Нам дуже подобається грати на Сході, там вдячна публіка", - музиканти гурту "5 вимір"

У студії програми "Ранкоа кава" - музиканти гурту "5 вимір"! 

- Як дібрались до нас?

На метро! Як нормальні кияни!

- А буає так, що люди смикають за рукав і пізнають вас?

Так, це дуже ніякові ситуації, коли люди кажуть, що слухають нашу музику. Це круто і дуже приємно.

Є ще випадки, коли люди підходять, хіхікають і не підходять, бо соромляться. 

- Який у вас стиль? 

Потрібна категоризація, щоб люди розуміли, що ти граєш. Рок - це одна аудиторія. А інді-рок - це дещо легша і цікаівіша музика. Ми любимо ці розділення.

- У вас дві платіки? Розкажіть про них! 

Другий альбом "Нові імена" вийшов у квітні 2017 року. Ми записали його за один день у будинку нашого барабанщика за містом. Саунд-продюсером був Петро Чернявський, який працював з "Океаном Ельзи", Земфірою, Діаною Арбеніною. 

10 пісень входить  ноий альбом. Ми працювали досить дого, мали перерву між концертами, бо мали труднощі зі спілкуанням. Потім працюали над написанням пісень і за 36 годин записали се. Ми пишемо пісні самі, ніколи не спіпрацюали ні з ким. 

Викликає посмішку, коли нам пишуть:я пишу вірші, візьміть їх і покладіть на музику. Це трохи дивно. Такі люди продають сою торчість, це не фанати, які слухають нашу музику і спеціально для нас пишуть вірші. 

Ми грали концерти у кількох точках, де у вас є мовлення. Це Костянтинівка, Слов'янськ, Краматорськ і Дружківка! Це дуже прикольно, що зараз у них є українська радіостанція, де люди можуть слухати якісну музику. Нам дуже подобається грати, бо там дуже вдячна публіка.

Ми грали на Дружківка-фест, там дуже добре нас сприйняли.

Були люди, які не звикли до гучних звуків, підходили до нас і казали, що ми сатаністи і знущаємось. Ще сподобався Краматорськ, минулого року перше ми приїхали. Коли читаєш новини, думаєш, що се погано. А ми приїхали - і там дуже класно. Бажаємо, щоб у сіх се було добре.

У Дружківці до Дружківки-фесту не було концертів років з 20-ть. У Донецькій області дуже велика щільність населення, дуже погано, що нема доступу до великих концерті. Добре, що до них приїжджають зі святом. У Києві дуже перенасичена двіжуха, а у інших такого нема.

- Чи реально заробити на музиці?

Заробляють же люди! Виходить, звичайно. Ми налаштовані виключно на музику. Багато різноманітних груп, всі заробляють, як можуть. 

- Чи змінилось становище української музики? Ви відчули на собі?

Музична галузь розивається ширше і краще, це відчутно. З'яляються нові гурти, нові течії. Є інтернет, тому людям зручніше слухати і не ходити на концерти.

4 роки тому у Києві не було жодного майданчика середньої місткості, а зараз концертів неймоірно багато, у ЛЬоі відкриваються ноі майданчики. 4 роки тому ми не знали, куди їздити, а зараз все змінилось. Ми ходимо на радіо, на програми. Багато нового.

- Які у вас плани на майбутнє?

У нас був завершальний концерт-тур, хочемо почати розробляти ноий матеріал. Зараз ми у процесі. 

Коли закінчували писати альбом, з кітня ми не написали жодного ноого треку. Згадували старе. Хочеться працювати далі.

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm