"Наша задача - показати україноорієнтований Маріуполь" - художниця фестивалю "Червона Рута"

06.09.2017
"Наша задача - показати україноорієнтований Маріуполь" - художниця фестивалю "Червона Рута"

Тема дня сьогодні - фестиваль "Червона рута", що проходить у ці хвилини у Маріуполі! Спецікореспондент Нік Гросс телефоном розповідає, що цікавого відбувається у рамках цього дійства.

Нік Гросс: Фестиваль розпочався о 10 ранку, п'ять днів будуть прослуховувати учасників фестивалю. Найсильніші залишаться до 10 вересня, щоб виступити на гала-концерті до Дня міста! Хочу вас познайомити із олеся Вакуленко, художниця та дизайнер з Харкова, головна художниця фестивалю. "Червона Рута" сильно змінилась у плані оформлення, на це варто подивитись! 

Олеся Вакуленко: В цьому році я займалась оформлюванням, оздобленням, забарвлюванням "Червоної рути", його візуального обличчя. Я стала автором логотипу, графічної продукції, оформлення сцени і так далі.

- Чому логотип кожен рік різний?

Олеся Вакуленко: Щороку характер фестивалю змінюється. нових облич набуває. Різні учасники, кожен з яких приносить свій мазок в загальну картину, нотку в загальну симфонію. Тому організатори підтримують таку ідею. Загальний силует логотипу залишається. Та щороку набуває нових рис.

У цьому році фестиваль оформлений у сонячних мотивах, витримана морська тема, оскільки фестиваль проходить на морському березі. Стояла задача передати настрій Маріуполя. По-друге, стояла задача підкреслити і показати Маріуполь як частину Донбасу, як частину України, україноорієнтований. Тому жовто-блакитна тема, українські народні мотиви прослідковуються. 

Сам фестиваль - це дуже яскрава подія в кульурному житті Україні. Тому мої малюнки життєствердні.

- У рамках фестивалю відбудеться Ваша виставка?

Олеся Вакуленко: Так, я обрала близько 50 робіт - це і витинанка, і книжкова графіка, якою я масштабно займаюсь, малюнки до антистрес розмальовок. Їх всі об'єднує тема закоханості в українські традиції. Вони виглядають разом дуже гармонійно і не сваряться. 

Також будуть представлені сукні з ручним розписом. А також - показ мод моєї авторської колекції. Можна буде придбати і картини, і сукні.

Слухачам бажаю позитивного настрою на душі та якомога більше позитиву! 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток