Наталка Карпа та Титановий Джексон заспівали для матерів військових

17.10.2017
Наталка Карпа та Титановий Джексон заспівали для матерів військових

До Дня Захисника України Наталка Карпа разом з "Титановим Джексоном" презентували пісню, присвячену матерям військових

Наталка Карпа:

Є такий хороший проект «Пісні війни» Галини Гузьо. До речі, сам проект був мотиватором та надихаючим елементом. Тому що формула артист + воїн АТО це нелегкі пісні, але це завжди ті композиції, яким ти говориш: «Вірю».

Авторами тексту до пісні є Любов Харченко і Ніна Івашкевич. Вони, знаючи нашу з Джексоном, написали вірш про матерів військових. В той час  я була під враженням від зустрічей з військовими у шпиталях, а також матерями військовополонених та зниклих безвісти. Прочитавши текст - вирішила покласти вірші на музику та записати пісню разом з чоловіком Героєм АТО Євгеном Тереховим "Титановим Джексоном".

Джексон:

Про кліп «Матерям»

Відео для сюжету надала режисер та журналіст Віра Яворська, яка була на передовій і на фронті. Хочеться розповісти про Батальйон кривбас. На сьогоднішній день там ще знаходяться хлопці в полоні. Був такий момент. Буквально не так давно, матері приїхали у Макіївське СІЗО, провідати хлопців. І коли нам передали відео, на якому мати зустрічали хлопців. Як виявилося то це відео там де мами побачили своїх дітей, які сидять у в’язниці ще з Дебальево. Це Герасименко і Лазуренко.

Я сам пережив це, я пам’ятаю як мама реагувала. Це було важко.

Наталка Карпа:

"Подорожуючи з чоловіком Україною, я неодноразово зустрічалась з його бойовими друзями - це один світ,  але коли ти спілкуєшся з їхніми дружинами, матерями, сестрами - заглядаєш у їх очі, чуєш розповіді про хвилини відчаю та розпачу, про моменти коли ти не знаєш, що з твоєю близькою людиною - це зовсім інший світ. Таким жінкам треба ставити пам'ятник... Дуже болить за матерів, діти яких знаходяться в полоні або зникли безвісти... Коли Євген прочитав вголос цей вірш, ми вирішили саме в такому форматі і записати пісню."

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток