НАВЧАННЯ 28 БРИГАДИ: НЕ РОЗГУБИЛИСЯ І ВРЯТУВАЛИ ЕКІПАЖ

31.05.2018
НАВЧАННЯ 28 БРИГАДИ: НЕ РОЗГУБИЛИСЯ І ВРЯТУВАЛИ ЕКІПАЖ

На полігоні "Широкий лан" проходять навчання 28-ої окремої механізованої бригади.

Передують таким навчанням інструктажі із заходів безпеки та психологічна допомога військовослужовцям, на випадок якщо вони опиняться під час навчань в небезпечних чи позаштатних ситуаціях.

Одна з таких ситуацій сталася сьогодні зранку. Під час навчань, із бойовою стрільбою та форсуванням танками водних перешкод, один з танків застряг на дні водоймища. Про цю ситуацію та важливість інструктажів із заходів безпеки розповів офіцер командування 28 бригади Олег Сидоренко.

"Занурившись під воду, один із танків раптом перехилився на один бік і застряг – одна з гусениць потрапила до ями на ставковому дні посеред водоймища. Рух далі був унеможливлений. Екіпаж танку не розгубився, не запанікував. Командир танка, навідник, механік-водій повідомили про подію командуванню й спокійно очікували евакуації. Допомогу їм надали черговий водолаз, водій БТСу, а також екіпаж танку, що рухався за ними", - розповів Олег Сидоренко.

За словами офіцера, усіх військовослужбовців за мужність та проявлену ініціативу представлено до нагородження командуванню та вищому керівництву Збройних Сил України та Міністерства Оборони України.

Наразі навчання тривають. І головне у них - здобуття досвіду, який безумовно стане у нагоді військовослужбовцям під час виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток