Навчання «Чисте небо 2018». Українські і американські льотчики відпрацьовують спільні дії у небі над Хмельниччиною

Навчання «Чисте небо 2018». Українські і американські льотчики відпрацьовують спільні дії у небі над Хмельниччиною

В Україні тривають навчання «Чисте небо 2018». Українські і американські пілоти здійснюють ознайомчі польоти на літаках союзників. У  повітрі F-15С, СУ-27, Міг-29, СУ-25, СУ-24 та Л-39.

Детальніше розповів журналіст Юрій Ігнат.

«Навчання тривають за планом. Як вчора, так і сьогодні над Старокостянтиновом відчутно потужна льотна зміна. Атмосфера на аеродромі чудова. Американські і українські пілоти піднімаються в небо як на своїх літаках, так і в спарках (наші льотчики і їхні в якості других пілотів).  Військові відпрацьовують спільні дії заради безпеки в регіоні», - розповів Юрій Ігнат.

Усього у навчаннях беруть участь військові з 9 країн. З України представлено найбільше військових льотчиків – 350 чоловік. Днями очікують закордонні делегації з інших країн, окрім України та США.

«В наших українських пілотів вже і американці можуть чогось повчитися. Наші пілоти досягли високого професіоналізму. Навіть молоді льотчики, які тільки прийшли служити. Курсанти льотного факультету, 5-курсники, вже здійснюють польоти на бойових літаках з пушками бойових ракет», - додав журналіст.