Навчання та перекваліфікація: Центр допомоги військовим AXIOS

Навчання та перекваліфікація: Центр допомоги військовим AXIOS

Сьогодні ми вам розповімо про «Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS», а допоможе нам розібратися у призначенні даної організації її директор - Андрій Зінич. Також буде йти мова про психологів, які надають кваліфіковану моральну підтримку та послуги з профорієнтаційного консультування.

Олена Кравченко: Яка місія цього центру?

Андрій Зінич: В першу чергу ми займаємося працевлаштуванням учасників АТО, які приходять з передової. Звісно цей момент є дійсно складним і важким, тому нерідко цим людям потрібна допомога психологів, тому у нас в штаті також є кваліфіковані психологи. Вони допомагають боротися з проблемами психологічного характеру. Організація «AXIOS» також допомагає знайти себе в мирному житті. У нас є юрист, який надає консультації як по телефону так і особисто, ще в нас є соціальний працівник, який допомагає боротися за свої права.

Є різного роду освітні програми і можливість підвищення кваліфікації, або ж перекваліфікації .У нас є великі знижки на навчання від слюсаря, водія до IT-професій, є частина професій, які можна отримати безкоштовно.

Олена Кравченко: Знаю, що у вас можна вивчити мову!?

Андрій Зинич: На постійній основі у нас діють курси англійської мови. В групі не менше 19 осіб. Раз на тиждень з 17 години у нас проходять заняття. До речі, нещодавно у нас стартувала навчальна програма по маркетингу. Рік тому був попит на навчання з створення бізнесу, є і ті в групі, які не планують створювати свій бізнес, але планують працювати у великих компаніях, шукати роботу в сфері маркетингу. Інтенсивна програма розрахована на місяць, заняття по вівторках, четвергах у вечері і в суботу.

Олена Кравченко: Які умови?

Андрій Зинич: Це можуть бути учасники бойових дій, або ж їх сім’ї. Мають право навчатись військові, які втратили працездатність.

Олена Кравченко: Чи є випускники, якими ваша організація пишається?

Андрій Зинич: Ми пишаємося кожним, адже нам потрібні свіжі ідеї. Люди, які не бояться брати на себе обов’язки.

Олена Кравченко: Як вас знайти ?

Андрій Зинич: Наша організація знаходиться на території Михайлівського собору, іногороднім звертатись дистанційно, завдяки сайту «AXIOS», або телефону. Будемо запускати програму з профорієнтації підлітків учасників бойових дій. Це буде тестування, аби виявити у дитини ті навички, які можна потім розвивати. Програми проходитимуть в ігровій формі. З дітьми будуть працювати люди, які освоїли цю методик.