Зараз в ефірі:

Навігатор в ІТ для ветеранів: онлайн-курс від Українського католицького університету

11.06.2024
Навігатор в ІТ для ветеранів: онлайн-курс від Українського католицького університету

Ветерани війни можуть зорієнтуватися у сфері ІТ завдяки безплатному онлайн-курсу від Українського католицького університету (УКУ). Про цю ініціативу на Армія FМ розповіла керівниця освітньої платформи «УКУ-онлайн» Роксоляна Вороновська.

Курс для ветеранів «Повернення з війни: перші кроки в ІТ» запровадила команда «УКУ-онлайн» у партнерстві з IT-компанією ELEKS, каже Роксоляна Вороновська.

– Вже майже два роки на нашій платформі діє базовий курс з адаптації ветеранів у суспільстві. На нього звернула увагу львівська ІТ-компанія ELEKS. Виникла ідея зробити курс про перші кроки в ІТ. Це як навігатор кар'єри для людини, яка ніколи не мала справу з інформаційними технологіями.

За словами Роксоляни Вороновської, у межах курсу учасники дізнаються про сім професій в ІТ та отримують поради, як зробити перші кроки, аби їх опанувати.

– Сім найкращих спеціалістів компанії ELEKS записали та розмістили на платформі свій блок лекцій. Це девелопери, бізнес-аналітики та представники інших професій, які є в ІТ-компаніях.

Курс доступний для проходження у записі, а також учасники мають змогу отримати менторську підтримку від викладачів, наголошує Роксоляна Вороновська.

– Курс триває в асинхронному форматі, тож кожен охочий може долучитися в будь-який момент. Людина може вчитися у комфортному для себе темпі і в комфортний для себе час. Залежно від того, скільки часу може присвятити перегляду відео та прочитанню додаткових матеріалів. Нині зареєстровані на курсі 250 людей.

Лекції доступні як для ветеранів, так і для чинних військовослужбовців. Зареєструватися можна за посиланням online.ucu.edu.ua.

Довідково: «УКУ-онлайн» – навчальна платформа онлайн-курсів з різних галузей від кращих фахівців. Діє на базі Українського католицького університету.

ELEKS – міжнародна ІТ-компанія, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення та консалтингу.

Фото з відкритих джерел

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток