Навини ТОТ: засилля прапорів Росії в Донецьку, зомбування дітей в ОРДЛО та кримінальна відповідальність для підлітків в "ЛНР"

07.06.2020
Навини ТОТ: засилля прапорів Росії в Донецьку, зомбування дітей в ОРДЛО та кримінальна відповідальність для підлітків в "ЛНР"

Про життя людей в окупації ми дізнаємося або через соцмережі, якими користуються окупанти, або зі слів тих українців, що вимушені жити на загарбаних Росією та її бойовиками українських територіях. Армія FM стежить за подіями на частинах територій Донеччини, Луганщини й Криму. Ми розповімо вам - як це, коли до тебе додому приходять чужинці з автоматами та танками і змушують жити за їхніми правилами. А ви зважуйте, аналізуйте та бережіть Україну!

 

У терористичній «ЛНР» офіційно призначили проведення військового параду на честь 75-річчя перемоги на 24 червня - одночасно з парадом в Росії і в «ДНР».

Дата проведення акції «Безсмертний полк», як і в «ДНР», ще не визначена.

Ватажок луганських терористів також заявив про зниження рівня «бойової готовності», посилення якого раніше було оголошено в «республіці».

Ти часом у терористичній «ДНР» розповіли про програму: на вулиці Артема пройде парад Перемоги, а о 22:00 в Донецьку буде артилерійський салют.

**

У окупованому Донецьку в одному з будинків мають намір встановити барельєфне зображення ліквідованого першого так званого «глави ДНР» Олександра Захарченка. Про це повідомив донеччанин, який працює в структурі «міністерства інформації ДНР» в соцмережах.

Чоловік запевняє, що скульптор вже працює над створенням барельєфа. «Барельєфне зображення першого глави ДНР Олександра Захарченко буде встановлено в одному з будинків Донецька, пов'язаному з його ім'ям. Скульптор працює», - написав він.

Нагадаюємо, 31 серпня 2018 року в центрі Донецька в кафе «Сепар» прогримів вибух, в результаті якого «глава ДНР» Олександр Захарченко отримав смертельне поранення і помер у лікарні. Він був похований 2 вересня на кладовищі «Донецьке море». Причому, його могила розташована не на «алеї слави» (де поховані «Моторола» і «Гіві»), а знаходиться в середині кладовища. Через пару тижнів після поховання на даному місці встановили охорону.

**

Окупанти з РФ продовжують реалізовувати свої програми по вихованню молоді та підростаючого покоління в ОРДЛО.

На території ОРДЛО діють ряд програм в тому, числі і Програма «Виховуємо юного громадянина». Суть програми полягає в тому, щоб у дітей дошкільного віку було повністю проросійське мислення.

«Окупанти, використовують принцип - хочеш перемогти свого ворога, виховай його дітей».

Росіяни вливають величезні ресурси, для виховання нових агентів впливу агентів «Русского мира».

З точністю можна сказати, що ці програми реалізують громадяни РФ, а програми затверджуються в Кремлі особливим підрозділом.

**

Жителі окупованого Донецька заявили про масове поширення в місті прапорів Росії.

Так, у тимчасово окупованому Донецьку на балконах центральних вулиць комунальники розвішують прапори Росії.

Відповідні фото публікують в соцмережі місцеві жителі. При цьому багато користувачів негативно сприйняли таку ініціативу місцевої "влади", так як вважають, що в умовах складної економічної ситуації в ОРДО влаштовувати подібну "показуху" зайве.

Також, люди відзначають, що Росія так і не визнала "республіки".

**

У терористичній «ЛНР» внесли зміни в «кримінальний кодекс» і «кримінально-процесуальний кодекс». Всі нововведення стосувалися «тероризму» і «екстремізму».

Тепер, за таку діяльність дозволено до кримінальної відповідальності притягати неповнолітніх від 14 років.

«В даний час передбачена кримінальна відповідальність у відношенні осіб, які досягли на час вчинення злочину 14-річного віку, за скоєння вбивства, викрадення людини, крадіжку, терористичний акт, захоплення заручників. Прийнятим законом встановлюється аналогічний віковий поріг за злочини терористичної спрямованості, які вчинені умисно і несуть особливу небезпеку для суспільства », - повідомив« депутат народного ради ЛНР »Олег Попов.

Він зазначив, що протягом останніх років в «республіці» неодноразово відбувалися «терористичні акти»: вибухи пам'ятників, мостів, вибухи в центрі Луганська. У «парламенті» впевнені, що такі акти продовжаться і надалі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток