«НаЖиво»: Маша Собко

«НаЖиво»: Маша Собко

Маша Собко побувала в гостях на Армія fm. Розповіла про те як працювала в новорічну ніч одразу в трьох закладах. Співачка також пригадала як в дитинстві ходила по сусідам колядувати і засівати, також артистка розповіла, що з дня на день вийде її нова пісня і що зараз до неї готується промо! В рубриці «заспівати наживо» Маша заспівала відому різдвяну пісню.

 

 

Ніката Грос: Ну що ж друзі, мої вітання всім! Величезний привіт! Нікіта Грос в студії, а це означає, що гарна та чарівна зірочка до нас завітала. Як завжди, традиційно з вами на екваторі робочого тижня ми відкриваємо с кимось чарівним та прекраснім. Сьогодні у нас з вами в гостях Маша Собко!

Маша Собко: Всіх вітаю хто мене чує! 
Ніката Грос: Синоптики попереджають про те що йде зима, йдуть сніги, йде щось страшне і неймовірне. 
Маша Собко:
У мене концерт в Івано-Франківську, я не знаю як там бути, але я повинна прорватися. 
Ніката Грос: Перш за все давай поговоримо з тобою про новий рік. Знаю ти працювала у новорічну ніч. Знаю, що ти такий же трудоголік, як і я. 
Маша Собко:
 У мене було три концерти. Знаєш, у наш не легкий час, чим більше роботи тим краще. Значить тебе чекають скрізь. Ти, як то кажуть, людям потрібен. Це найголовніше. Твоя музика. Коли співали на новорічну ніч твої пісні, дуже раділо серце. 
Ніката Грос: А щось накривали, щось готували? 
Маша Собко:
Так. Звісно. Райдер. У всіх є райдер. І ми з моєю командою зустріли його за сценою. І вже десь о 12.15 я вийшла на сцену. І потім, в тому одязі, в якому ти працював на сцені, пересідаєш швиденько в машину і мчиш до іншого закладу. Вручили мікрофон і ти вже на сцені. Так всю ніч. Дитина була моя з батьками. Святкувала як всі нормальні люди. А мама артист. У артистів свята — це спосіб подарувати свято людям. 
Ніката Грос:  Якщо є змога працювати то чому б ні.  Тим паче, ти правильно сказала: якщо кличуть, значить бажають, отже ти бажаний артист. 
Маша Собко:
Я тобі зізнаюсь. Один раз на 10 років як я співаю, був один рік, коли я не співала. Я сиділа вдома. Не знаю чому так сталося, можливо тяжка економічна ситуація була в країні. Один рік не було концертів і я сиділа вдома. Їла салат, дивилась телевізор і не розуміла що я тут роблю. Я відчувала себе якоюсь непотрібною. Така депресія трохи накрила. І такі моменти все ж потрібні, щоб цінувати коли в тебе є робота. Я не думаю, що артисти, які саме відомі в Україні не їздять виступати до Росії. Особисто я не їзжу виступати до Росії. Тільки Казахстан і це не так часто. Артисти, які виступають на території України, знають, що це зовсім інші ціни. Це не 50 тисяч доларів. Ми земні. Ми нормальні та адекватні. Не ставимо в райдер шампанське Крістал. Знаєш, цього Нового Року навіть не було змоги з’їсти той бутерброд. Тільки швидко – швидко. Бо ти приїхав в одне місце, швиденько відпрацював та поїхав в інше.  Не було часу. Бо тебе ніхто не буде чекати о 4 – тій ранку. Люди хочуть побачити артиста поки ще є святковий настрій. 

Ніката Грос: Маша Собко щойно заспівала про Новий Рік. До речі вчора заходив на твою сторінку на фейсбук. 
 Маша Собко:
Відразу після програми «Шанс» люди почали доєднуватися і я відразу підписувалась і спілкувалась не тільки з тими, з ким спілкуюсь у повсякденному житті. У тому числу з простими людьми. Шанувальниками моєї творчості. Проте люди різні. Іноді і безглузді спілкування відбуваються. Нещодавно мені дівчина писала і просила позичити гроші. А я з моїм чоловіком живу на квартирі його вітчима. Тобто не маємо своєї ще. Тобто плануємо придбати. Новорічні свята це сезонна робота і ми маємо це розуміти. В кожного є своя специфіка. 
Ніката Грос: Про Різдво все ж таки давай поговоримо. Як проходило твоє різдво? 
Маша Собко:
Ми зробили сімейну фотосесію.  В мене чоловік фотограф та відео оператор. Ми собі взяли за традицію кожен рік  робити таку фотосесію. Це як в Америці. Взагалі в американців є чому повчитися. Це в першу чергу будуть класні світлини для моєї дитини, яка виросте та потім буде дивитися на них .У нас, думаю, все класно вдалося. Дуже багато людей питали, а чи був стиліст? А я кажу – ні. Це ми все самі. 
Ніката Грос:  Тобто Різдво пройшло серед своїх. Серед сім’ї?
Маша Собко:  
Різдво пройшло тут, в Києві, у домі брата мого батька. Зазвичай ми зустрічаємося на Різдво в його хаті. Це, напевно, один день у році коли ми зустрічаємося всі. Це сімейне свято для мене. 
Ніката Грос:  Тобі часто кажуть, Маша – заспівай щось? 
Маша Собко:
 Зараз вони вже не прохають. Раніше, в дитинстві просили стати на стілець та розповідати вірші, співали і колядували. 
Ніката Грос: У тебе є свій список з улюбленими піснями? 
Маша Собко:
Є такі пісні, коли я виконую їх, то просто кайфую. 
Ніката Грос: У нас Водохрещя попереду. Не знаю хто планує купатися, а я не буду. 
Маша Собко:
Я така мерзлячка. Мене вітром здує. На Водохрещя просто всю сім’ю в ванну загнати. Немає ж різниці. Кажуть же, що вся вода в цей день з особливими властивостями. Ти знаєш що найголовніше? Найголовніше — це віра.

Ніката Грос: Це сто відсотків. Вірити можна у що завгодно. Але головне вірити. Коли ти віриш в добро, то воно обов’язково трапляється особливо з гарними людьми.    
Маша Собко:
Так ти притягуєш їх до себе. Якось так влаштований світ. Це я вже неодноразово підтверджувала на своєму досвіді. Все про що ти позитивно розмірковуєш так і відбувається.   
Ніката Грос: Машо! Розкажи будь ласка, куди їдеш на наступний концерт? Я так зрозумів що десь на Івано – Франківщину? 
Маша Собко:
Лейбова гора. Це такий комплекс відпочинку. Там буде проходити зимовий благодійний бал. Я буду виступати. Це буде для діточок. Там це влаштовують кожен рік. Цього року мені вже казали що в них в гостях був і Віктор Павлік і Катя Бучинська і Тімур Мірошніченко. Ми з ним будемо вести цей захід. 
Ніката Грос: Друзі а знаєте що? Маша мені тут вже наживо співає. Це прекрасно. До речі наступна, друга рубрика в нас дійсно заспівати НаЖиво. 
Отже хвилина запитань починається зараз. Як ти святкуєш п’ятницю? 
Маша Собко:
На дивані. 
Ніката Грос: У кого із знаменитостей найдурніший сміх? 
Маша Собко:
 Я не знаю. Далі. 
Ніката Грос: Який постер висів у тебе на стіні. 
Маша Собко:
Брітні Спірс
Ніката Грос: На яку знаменитість ти схожа? 
Маша Собко:
Брук Шилдс. 
Ніката Грос: Ким ти підробляла в молодості? 
Маша Собко:
 Промоутером фірми Джелет
Ніката Грос: Що ти могла продати на розпродажі? 
Маша Собко:
Я в дитинстві лотереї проводила. Старі речі виносила і продавала їх. Потім у мене гуляли всім двором. 
Ніката Грос: В якому віці на думку Маші Собко вже не варто ходити на нудиський пляж? 
Маша Собко:
Варто ходити якщо душа того потребує. 
Ніката Грос:  В чому ти себе рахуєш експертом? 
Маша Собко:
У вишивці хрестиком
Ніката Грос:  Що ти відповідаєш коли тебе плутають в магазині з продавцем – консультантом? 
Маша Собко:
Намагаюсь допомогти а потім кажу, що я тут не працюю.
Ніката Грос:  Ти боїшся реакції людей на свої пісні? 
Маша Собко:
Я напевно просто закомплексована людина. Я до того не готова. Знаєш, коли артист в образі, він у макіяжі, в костюмі, він готовий вийти на сцену. А тут ти не підготовлений. Не нафарбований в трєніках. Напевно люди чекають іншого. Я напевно трохи сором’язлива персона. 

Ніката Грос: Знаю, що готується в тебе нова пісня. 
Маша Собко:
Вона вже готова.  Називається «Ти мій». 
Ніката Грос:  Хто писав, як записувалася, чому вона тобі сподобалась? 
Маша Собко:
Слова для цієї пісні, для української версії, написала Діана Гоельде. Вона писала і «Білим полум’ям і квітка – душа». Це її пісні. Ніни Матвієнко. Ця пісня буде у двох варіантах. Спочатку, коли ми купили цю пісню у автор, вона була тільки російською мовою. Але ми вірішили і квоти, і пісня повинна знайти свого слухача. Тобто ми її випустимо двома мовами. Діана буквально за вечір написала прекрасні слова, Олена Мельник написала музику і написала слова до цієї пісні російською мовою. Ось все що можу тобі сказати.   
Ніката Грос: Чи думаєш ти вже про кліп? 
Маша Собко:
Я на разі вже готую фотосесію до цієї пісні. Спочатку ми випустимо пісню, а вже потім будемо дивитися чи на неї знімати, чи може на щось більш ритмічніше. Бо це знову лірика. Це моя лірика. 
Ніката Грос: Якщо доведеться обирати, то яку ти пісню наступною будеш записувати? 
Маша Собко:
Не знаю. Головне щоб пісня знайшла своє відлуння в моїй душі.  
Ніката Грос: Рветься до бою Маша Собко, вона у на в гостях на Армія ФМ. І на разі в нас традиційна рубрика НаЖиво. І Маша підготувала нам новорічно–різдвяну пісню. 
Маша Собко:
 Якщо у вас ще є новорічний настрій і ви ще не викинули новорічну ялинку, то ця пісня вам зайде. Це пісня Френка Сінтри. Ви знаєте її з реклами кави. Вона називається «Нехай сніжить». Я подумала, що треба і англійською вже заспівати. 
Ніката Грос: Голос твій ми знаємо, тому що ми вже майже годину слухаємо тільки твої пісні. Отже, що ти чекаєш від 2018-го ? Які плани ти вже собі намітила? 
Маша Собко:
Я ще зовсім не знаю, які в мене будуть плани. Все змінюється по ходу, по настрою. Так собі плануєш, треба йти невеличкими кроками. Планувати звісно треба, однак все треба поволі. Бо в нас така нестабільна країна, що все дуже швидко змінюється, і ти не знаєш, що буде завтра. Поки що це пісня, кліп, нова фотосесія. Промо пісні, ну і будемо всім цим детально займатися щоб ця пісня знайшла свого слухача. 
Ніката Грос:  А якісь секрети фото есії ти можеш нам розповісти? Ти там будеш напівоголеною?  
Маша Собко:
Зовсім трохи. Є один образ. Буде мережевна сукня. Це все по ходу побачимо. 
Ніката Грос: Ти — молодець, ми будемо тебе дуже чекати з новою піснею. І вже традиційно давай привітаємо всю Україну з новим роком, з Різдвом Христовим! 
Маша Собко:
Любо моя країна і слухачі Армія ФМ, я вас вітаю з Новим Роком і всіма різдвяними святами. Хочу щоб саме різдвяний величний дух, ніколи вас не покидав. Щоб вам завжди хотілося встановлювати ялинку у себе. Щоб ви робили олів’є, зустрічалися з друзями і відкорковували шампанське. Святкувати, танцювати, слухати музику, набиралися сил, бо в нас цілий рік попереду. Щоб всі ваші мрії здійснювалися. Міцного вам здоров’я. Щоб поруч були тількі гарні, перевірені часом люди. Мені ще хочеться побажати багато подорожей. Подорожі відкривають для нас якісь нові грані світу, дивують нас. Будьте щасливі!

 

Слухайте ефір за посиланням: https://soundcloud.com/armyfm/nazhivo180118-masha-sobko