Зараз в ефірі:

«Не потрібно жалітись на країну, потрібно працювати якісно, бо ти і є країна», - Руслан Руденко, голова правління «Українці Разом!»

20.07.2020
«Не потрібно жалітись на країну, потрібно працювати якісно, бо ти і є країна», - Руслан Руденко, голова правління «Українці Разом!»

 

Про діяльність Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці Разом!», соціальну картку та пільги, що вона надає говорили в етері Армія ФМ з головою правління «Українці Разом!» Русланом Руденко.

 

 

 

 

Олена Кравченко: Як виникла ідея створення організації і чому саме в 2014 році?

Руслан Руденко: Ми як свідомі українці, підприємці об’єднались і почали всіма силами допомагати фронту. І коли побачили, що після повернення з війни побратими тут нікому не потрібні, то почали розвивати напрям допомоги на місцях нашим героям та їхнім родинам. Ми без будь-якої підтримки запустили програму - соціальна картка «Українці разом». Ставили за мету на одній платформі об’єднати усіх учасників бойових дій.

Програма фінансується підприємцями, представниками малого і середнього бізнесу. Нині ця програма об’єднала понад 250 тис учасників бойових дій в Україні. Картки унікальні – іменні та номерні.

Ми надаємо допомогу і членам сімей загиблих. Вже більше 1,5 тис. членів сімей загиблих отримали ці картки. Вони мають право отримати 2 таких картки на родину.

Довідка: «Українці-Разом!» – Всеукраїнське об’єднання небайдужих українців, яке було створено для допомоги бійцям, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України. Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціальний захист учасникам АТО та їх сім’ям.

Олена Кравченко: На початку створення програми, якої допомоги потребували найбільше учасники бойових дій?

Руслан Руденко: Найперше правова допомога, також сприяння в отриманні допомоги від держави, юридична підтримка в питаннях отримання землі. Відповідно ми почали об’єднувати навколо організації всіх із посвідченням УБД, хто втратив на війні родича і підприємців, які справді хотіли допомогти військовим. Це приклад того, що на реальних справах можна об’єднатись, не буде грантожерами, а робити те, що потрібно.

Соціальна картка «Україні разом» - це не єдина наша реалізована програма. Не потрібно жалітись на країну, потрібно працювати якісно, бо ти і є країна. Об’єднуватись, а не зважати на негатив навколо, бо українців штучно ділять.

Олена Кравченко: Окрім юридичної, яку ще допомогу надає організація «Українці разом»?

Руслан Руденко: У нас вже відпрацьована платформа, що не тільки в онлайн-режимі можна реєструватись для отримання картки, працює цілодобово кол-центр: 0-800-50-75-75. Це безкоштовна гаряча лінія. У нас є Фейсбуку є закрита група, телеграм-канал, сайт, де офіційно ми висвітлюємо новини. Тобто підприємці, які долучаються, мають можливість повідомляти про свої товари та послуги у нас на сайті. Вони не тільки допомагають захисникам України, а й отримують потенційних клієнтів.

Ще медична допомога. Члени нашої організації мають можливість безкоштовно обстежитись, зокрема в Інституті Амосова. Якщо потрібне обстеження на місцях, ми даємо офіційний лист із проханням провести обстеження і лікування. І це працює. Навіть операції проводили безоплатно, лише потрібно було придбати медикаменти. Звичайно, виникають певні питання, але вони регулюються. Також до нашої програми долучився дельфінарій «Немо», який надає 50% знижки на відвідування закладу.

З 250 тис. учасників АТО майже 2 тис втрачали документи і завдяки нашій соціальній картці люди відшукували документи.

Надходять запити від учасників АТО з проханням створення мобільного додатку. І ми над цим працюємо. В додатку ми хочемо реалізувати функцію червоної кнопки. Якщо є загроза життю чи здоров’ю, то учасники організації, які будуть поруч, прийдуть на допомогу.

Олена Кравченко: В яких регіонах є представництва «Українці разом»?

Руслан Руденко: По всій Україні. В кожному військкоматі України у нас є представник. Ми офіційна організація. Ми дуже вдячні Генштабу ЗСУ, всім керівникам обласних районних військкоматів за взаємодію. І кожен учасник бойових дій може в військкоматі отримати картку. Ви приходите в військкомат з посвідченням УБД для підтвердження статусу. А якщо бажаєте отримати «Новою поштою», то треба в анкету завантажити посвідчення УБД.

Олена Кравченко: Як партнер може долучитись до «Українці разом»?

Руслан Руденко: Звичайно. Кожен охочий може зареєструватись у нас на сайті як партнер. Для цього треба внести свої контактні дані, інформацію, яку допомогу він хоче надати. І ми його вводимо в систему. І всі власники картки знатимуть, де він працює і які послуги надає. Ми навіть зараз намагаємось нашим учасникам допомогти розвивати бізнес наперед. Ми долучаємо партнерів, які готові завчасно викупити певну кількість послуг, щоб він був впевнений.

Олена Кравченко: Яку вигоду, наприклад, буде мати мережа аптек, яка доєднається до організації «Українці разом».

Руслан Руденко: Для великих підприємців важливі іміджеві моменти, реклама їхньої соціальної допомоги. Щодо невеличких підприємств, їх цікавлять клієнти. 250 тис. по всій Україні членів організації - це люди, які йдуть у вас обслуговуватись. Ми даємо можливість регулярного інформування про акції та різні товари та послуги, вони платні, звичайно.

Олена Кравченко: Чи перевіряєте ви партнерів на достовірність інформації?

Руслан Руденко: Так, відповідальні за це люди перевіряють інформацію на сайтах підприємців.

Хочу акцентувати, що наша організація не нараховує бали на картки. Картки дисконтні, і ми врахували технічну можливість, щоб партнер міг картки вводити в свою програму по унікальному номеру і нараховувати свої бали. Наприклад, мережа автозаправок, які надають пряму знижку плюс нарахування бонусів на картку. І потім ви ці бонуси з картки «Українці разом» зможете використати в цього ж партнера. Щодо аптек, якщо на місцях вони надають максимальну знижку, ми промоніторили - підключили. Далі ми за бажанням можемо надати їм пакети з послуг з інформування.

Олена Кравченко: У буклетику «Ураїнці разом» є інформація про послуги: безкоштовна правова підтримка та юридичні консультації, безкоштовне обстеження та отримання медпослуг, безкоштовна допомога психолога, знижки на товари та послуги, а також оздоровчі, освітні та культурні програми. Чи є у вас партнери, які надають послуги з санаторного лікування?

Руслан Руденко: Згідно з законом, ви маєте право на безкоштовне санаторно-курортне лікування. В областях ви можете звернутися до управлінь соцзахисту. Тому що Мінветеранів через управління соцзахисту надає цю допомогу. А в нас є зелений туризм, ми будемо цю інформацію висвітлювати. Партнери з цього сектору надають знижки для учасників АТО.

Футбольна ліга учасників АТО – унікальна програма, яка об’єднала всі силові структури України. Це 96 команд, майже 3 тис учасників бойових дій.

З 2015 року майже щотижня з березня по жовтень в 42 містах України збираються побратими, аби пограти. Посвідчення УБД дає допуск до гри. Відпочивають, створюють команди, грають. Сам Кубок Героїв АТО розігрується щороку на День захисника України на стадіоні імені Лобановського.

Ніхто, крім нас, не зможе навести лад на території України, ми повинні допомагати один одному, відкинути зайві емоції і з повагою ставитись один до одного.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток