Непідготовлених людей на передову ніхто не відправляє – ЗСУ

Непідготовлених людей на передову ніхто не відправляє – ЗСУ

Підготовка рядового та сержантського складу в навчальних центрах проводиться за скороченими термінами (без зниження якості навчання) та складає від 7 до 20 діб (в залежності від складності спеціальності).

 

 

 

 

 

«Непідготовлених людей на передову ніхто не відправляє. Всі мобілізовані проходять відповідне навчання у той термін, який необхідний для певної військової спеціальності», - заявив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України Роман Горбач.

Він зазначив, що з початком повномасштабного російського вторгнення, до своїх підрозділів повернулося майже 100% резервістів. Саме за рахунок колишніх учасників бойових дій та військовослужбовців та військовозобов'язаних, які вже і відслужили, і проходить комплектування бойових військових частин.

«Мобілізованих, які не проходили військової служби на першому етапі направляють для здійснення відповідної фахової підготовки до навчальних центрів (навчальних закладів), після завершення якої, вони вибувають для комплектування підрозділів, що ведуть бойові дії», - сказав Роман Горбач.

Для скарг стосовно мобілізації створено і працює гаряча лінія Міністерства оборони та ЗС України 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454-44-99, або на сайті МОУ.