НЕЗАБАРОМ ЗСУ ОТРИМАЮТЬ НА ОЗБРОЄННЯ “ВІЛЬХУ”

НЕЗАБАРОМ ЗСУ ОТРИМАЮТЬ НА ОЗБРОЄННЯ “ВІЛЬХУ”

 

Міністр оборони України планує поставити на озброєння реактивну систему залпового вогню «Вільха» разом з модернізованими ракетами «Вільха». Про це під час державних випробувань заявив очільник оборонного відомства Степан Полторак.

 

«Щойно ми завершили державне випробування системи “Вільха” і реактивних боєприпасів до неї – «Вільха-Р». Особливість і «Вільхи», і “Вільхи-Р” в тому, що вона значно перевищує тактико-технічні характеристики подібних типів закордонного виробництва», - сказав Полторак.

Він зауважив, що тепер з’явилася можливість корегувати траекторію польоту, а точність боєприпасу підвищилася. Важливо, що комплектуючі і для системи, і для боєприпасів виключно українського виробництва.

«Після опрацювання акту і після завершення розгляду всіх аспектів випробування, я планую у найближчий час підписати наказ і поставити на озброєння ЗСУ і комплекс, і боєприпас до нього», - зазначив Міністр оборони.

Також Степан Полторак подякував КБ “Луч” і головному конструктору за дуже ретельну і потужну роботу, яку вони провели в стислий термін. Державні випробування проходили сьогодні, 13 червня, на Одещині.