Нова інформація про будівництво гуртожитків для військовослужбовців на Львівщині

22.06.2018
Нова інформація про будівництво гуртожитків для військовослужбовців на Львівщині

За ініціативи Президента України у двадцять одній області нашої країни триває спорудження ста вісімдесяти чотирьох гуртожитків для військовослужбовців Збройних Сил України. На будівництво цих об’єктів у Львівській області подивився наш кореспондент Владислав Назаркевич.

В селищі Старичі на Львівщині чути канонаду та вибухи. За лісом – навчальні поля Міжнародного центру миротворчості і безпеки. Там військові працюють над покращенням свого вишколу. А от в самому селищі активно працюють будівельники. Вони мають покращити умови проживання військових, які цілий день важко тренуються в полях. На одному з майданчиків споруджуються перші чотири гуртожитки.

Перший – вже має стіни другого поверху. Другий – бетонне перекриття між першим і другим поверхом. Третій – стіни першого поверху, четвертий має лише фундамент. Будівництво йде дуже динамічно. На спорудження кожного гуртожитку відведено 210 днів. На кожному реально працюють десятки будівельників, два крани і чимало іншої спецтехніки. Представники підрядників стверджують – вони випереджають затверджені терміни. В грудні всі роботи мають бути завершені і півтисячі контрактників заселять ці приміщення.

Та це ще не все. Загалом згідно плану забудови на 2018 рік на території військового містечка у селі Старичі Львівської області планується збудувати 8 таких двоповерхових гуртожитків, один житловий будинок на 64 квартири, 2 чотириповерхових гуртожитки на 254 місця, одну чотириповерхову казарму на 800 місць та 3 одноповерхові будівлі на 300 місць.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток