НОВА ТАКТИКА ОКУПАНТІВ

09.01.2018
НОВА ТАКТИКА ОКУПАНТІВ

За оперативними розвідувальними даними, підтверджується інформація про нову тактику ворожих бандформувань під керівництвом російських кураторів. Деталі дізнаємося у начальника прес-служби 28 – ої окремої механізованої бригади ЗС України Олега Сидоренка, він у нас на прямому  зв’язку.

 

 

Вітаємо Вас пане  Олеже, розкажіть будь ласка, що відомо про нову підступну тактику ворога?

Дійсно, тактика підступна, вона полягає у тому, що навпроти наших позицій стоять не аби – які Орківські формування, а професійні військові формування. На разі це підрозділи з далекого сходу, з Владивостоку приїхала бригада Морської піхоти. Тактика полягає у тому, що саме офіцери, це підтверджують наші розвід. дані, застосовують проти нас свої снайперські загони. Діють дуже професійно. Стріляють вкрай прицільно. Стріляють по ногах. З моєї точки зору, це пов’язано з тим, що це начеб – то дотримання умов перемир’я, а з іншого боку вони просто хочуть більше нас залякати. Смерть наших бійців навпаки надихає нас на ще більші звершення, на перемогу. А отакі поранення навпаки несуть для не дуже ще підготовлених бійців великий страх. Острах бути ураженим і повернутись додому калікою.     

А що ще зможете сказати? Ця інформація підтверджена нашими розвідниками?

Так. Ми маємо дуже взаємотісний зв'язок з місцевим населенням це не є таємницею. Дуже багато прихильників незалежної України є на тому боці. Вони часто несуть нам інформацію про пересування техніки, про озброєння орків, а також про кількісний склад їх збройних формувань. Тому, коли вони провели у себе навчання, по так званому звільненню українських сіл від ЗС України, а також звільнення заручників від військовослужбовців ЗС України. Я коли розповідав про це людям під час наради, це викликало сміх у присутніх. Адже всім зрозуміло, що ніхто нікого  в заручники не бере. ЗС України на своїй території не можуть виконувати якісь карні функції. І перемога обов’язково буде за нами.

 

 Більше інформації за посиланням: https://soundcloud.com/armyfm/pryame-vklyuchennya-z-pres-oftserom-28-ombr-olegom-sidorenko

 

 

 

 

 

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток