Нове житло для військовослужбовців – масштабний проект, якого ще не було за часів Незалежності

14.05.2018
Нове житло для військовослужбовців – масштабний проект, якого ще не було за часів Незалежності

Керівництво оборонного відомства ретельно стежить за ходом будівництва житлових комплексів для військових за контрактом. Масштабний проект, якого ще не було за часів Незалежності передбачає надати житло вже цього року майже 20 тисячам українським військовослужбовцям.

Заступник міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук вже вкотре проводить виїзні зустрічі у військових гарнізонах Житомирщини та Львівщини, де перевіряє як триває будівництво. Зокрема високопосадовець відвідав військові містечка у Новоград-Волинському, Бродах, Старичах та Житомирі. Протягом цього тижня відвідає й інші військові гарнізони. Загалом перебігом будівництва задоволений, проте у деяких містах забудовникам потрібна допомога від представників Міноборони та квартирно-експлуатаціної частини гарнізону. Всі будівлі розраховані на 125 ліжкомісць та будуть обладнані сучасними та стильними меблями.

«Ми плануємо зробити три типи житлових приміщень. Для тих, хто тільки прийшов до лав Збройних сил України – отакі гуртожитки, які ми вже презентували. Другий тип – це житло, на кшталт малосімейних гуртожитків. Це буде невеличка кімната, невелика кухонька, свій власний санвузол. І третій тип – це службові квартири – повноцінні квартири, які відповідають стандартам по державним будівельним нормам», – розповів заступник міністра оборони України Олег Шевчук.

У планах Міністерства оборони не лише збудувати будинки для військових та здати їх у відповідні терміни. Задум передбачає абсолютно новий підхід до забезпечення в майбутньому штатно посадовим житлом всіх офіцерів та контрактників, які тільки прийшли до війська.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток