Нові казарми з краєвидом на Мукачівський замок вже чекають на військових

Нові казарми з краєвидом на Мукачівський замок вже чекають на військових

На Закарпатті, неподалік замку "Паланок", постане ціле містечко для гірських піхотинців. Більше знає Віктор Ануфрієв.

 

“Як повідомили у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді,  добігає кінця реконструкція 40-квартирного будинку для офіцерів частини. Також на днях завершиться будівництво нової казарми для військових контрактників”, - зазначив військовий журналіст.

Невдовзі буде зведено ще дві такі казарми, завдяки чому новоселами стануть  250 військовослужбовців Закарпатської бригади.

На території колишнього військового містечка, що неподалік військової частини, буде побудовано центр дозвілля, навчальний корпус, сучасну їдальню, спортивні майданчики та оздоровчий комплекс.

Спеціальний кореспондент наголосив, що будівельники вкладаються у графік. А перебіг робіт контролюють представники військової частини і західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

Командування частини сподівається, що після повернення з району проведення операції ООС, військовослужбовці вже зможуть оселитися в новеньких помешканнях. Тож невдовзі армійці насолоджуватимуться розкішним виглядом унікальної середньовічної споруди  15 століття, більш відомої як замок Паланок, або Мукачівський замок.