Новий рік 2020

Новий рік 2020

Згідно зі східним календарем, у 2020 році на нас чекає рік Білого металевого Щура. Тому колір святкування — білий. Прикрашати ялинку краще у білих і сріблястих відтінках. До того ж, слід відмовитися від стандартного декору і вибрати оригінальні підручні матеріали. Звичні ялинкові іграшки варто замінити на срібні банти, фігурки сніговиків, штучний сніг і срібний дощик. Головне — не переборщити з іграшками. Також не забудьте додати на ялинку фрукти — тоді рік буде ситим і сприятливим.

Обираючи новорічний образ, віддайте перевагу сукням у підлогу або середньої довжини, оскільки Щур не любить відверте вбрання. Підійте вбрання білого, сірого або сріблястого кольору. Можна вибрати одяг, де є металеві вставки. Доречними будуть штучні матеріали (ніякого натурального хутра). До того ж, свій образ можна доповнити аксесуарами зі срібла або платини. Якщо однотонний наряд здасться нудним, сміливо вибирайте сукні чи костюми з принтом (крім котячого). Важливо, щоб на рік Щура ваше вбрання було новим — це обіцяє оновлення в житті.

Подарунки на Новий рік краще вибирати практичні, які стануть у пригоді в господарстві, адже щури не люблять дрібничок. Щур відрізняється своєю хазяйновитістю, то йому дуже сподобаються побутові прилади й органайзери. Все, що послужить елементом поліпшення побуту, стане найкращим подарунком. Порадують також і предмети, що залучають гроші та удачу.

До речі, як зазначають астрологи, найбільше пощастить у 2020 році — Кроликам, Бикам і Драконам, вірним друзям Щура. Також успіх чекає тих, хто народився у рік Мавпи, Змії, Собаки та Свині. За своєю характеристикою рік Щура (Пацюка) — рік наполегливої праці, тому щаститиме людям чесним та працьовитим. Рік буде вдалим для нових починань, переїздів та зміни роботи. Все, за що ви візьметеся — увінчається успіхом.

Особливо важливо цього року приділяти якомога більше уваги сім’ї та рідним. Зі всього циклу рік Щура вважається одним із найсприятливіших для того, аби подумати про поповнення у сім’ї.

Новий рік 2020 прийде під знаком Білого Металевого Щура. Це не просто черговий рік під символом східного знака. Щур відкриває новий цикл і дванадцятирічне коло китайського місячного календаря. А це означає, що при зустрічі Нового року важливу роль гратимуть ваші слова, думки та символіка, які закладуть програму розвитку не тільки на 2020 рік, але і на цілих 12 років вперед. Якщо ви хочете, щоб символ року приніс у ваше життя позитивні емоції, то загадайте бажання новорічної ночі — вони обов'язково здійсняться. Тільки будьте уважні з озвучуванням бажань, ретельно зважуйте кожне слово і не розмінюйтесь на дрібниці — економний і розважливий Щур не потерпить бездумного марнотратства своїх можливостей.

Рік Білого Щура важливо зустрічати гучно. Бажано — у великій компанії та з помпезним гулянням. На Сході щур символізує лідерство та матеріальне благополуччя. Якщо ви хочете, щоб символ року приніс у ваше життя позитивні емоції, то загадайте бажання новорічної ночі — вони обов'язково здійсняться. І найголовніше у це свято подарувати своє тепло, щирість і гарний настрій рідним, близьким, друзям і просто хорошим людям, які поруч!

Особливо хочемо привітати зі святом наших воїнів, які зараз боронять нашу землю від ворога, захищають мир та спокій у нашій країні. Щасливого вам Нового року! І хай майбутній рік буде вдалим, мирним, щедрим і сприятливим. Повертайтеся додому тільки з Перемогою! З Новим роком!