Новий сезон «Рекрут.UA» набирає рекордні перегляди

22.09.2020
Новий сезон «Рекрут.UA» набирає рекордні перегляди

Військовий журналіст Олексій Чубашев в ефірі Армія FM розповів про підготовку до зйомок єдиного в Україні військового реаліті-шоу «Рекрут.UA» та чому новий сезон саме про снайперів і які відгуки отримують перші випуски програми. 

 

 

 

 

 

Нікіта Гросс: На мою думку, «Рекрут.UA» - доволі важкий проєкт, адже потребує повного занурення, тож як готуєтесь до зйомок фізично і морально?

Олексій Чубашев: Важко після серії перевтілень наприкінці сезону згадати, то хто ж я? Адже під час зйомок маю перевтілитись у морпіха, десантника, спецпризначенця. Тож найскладніше, мабуть, вийти зі сценарію.

Нікіта Гросс: Який з чотирьох сезонів був найважчим?

Олексій Чубашев: Фізично важким був перший сезон. Щодо інтелектуального навантаження, непростими були «Снайпери». Адже гуманітарію здійснювати обрахунки подумки було вкрай складно. Коли ж уже вдавалися математичні дії в умі, а зброя все одно не стріляла, застрягав в самоаналізі. А згодом з’ясовувалося, що є речі, незалежні від тебе, наприклад подув вітру.

Нікіта Гросс: Які були нормативи з фізичної підготовки?

Олексій Чубашев: Щодо нормативів точно не знаю, адже керувався принципом: якщо допустили далі – значить здав. Скажу, що ви будете робити: бігти 3 км, 2 хвилини на максимум відтискатись, 2 хв – прес, також маєте здійснити семикілометровий марш із наплічником. А загалом найбільше важить навіть не фізична підготовка, а інтелект та психологічний стан.

Нікіта Гросс: За 6 днів майже 77 тисяч переглядів першої серії нового сезону на Ютюб…

Олексій Чубашев: Це лише на Ютюб, а загалом ми зібрали більше як 280 тис переглядів 1 серії в прем’єрний тиждень. Це для «Рекрут.UA» абсолютний рекорд! Але й хейтерів у нас побільшало, що цікаво.

Нікіта Гросс: Що пишуть? Якщо взяти сезон «Снайперів», можливо, якісь зауваження від фахівців?

Олексій Чубашев: Відгуки максимально позитивні, але хейт, звичайно, теж є. Тут важливо виокремлювати конструктивну критику. Снайпер в одному спецпідрозділі жартома сказав, що раніше хотіли бути снайперами, але не знали, як це зробити, а тепер ще більше від охочих треба буде відбиватися. Вже є когорта людей, які відстежують мої косяки. Тато мій не любить, коли я хиблю в кадрі, він хоче, щоб я був як супермен.

Анастасія Сіроговська: Щоб бути в кадрі суперменом, потрібна потужна підготовка, зокрема сценарна та фізична. Що було найскладнішим на цьому етапі?

Олексій Чубашев: Після першого сезону зрозумів, що я фізично не підготовлений. Після цього попросив Дмитра Конотопцева, який допомагав мені у тренуваннях, про режим, підхожий до умов селекції. Тепер я постійно перебуваю в гарній фізичній формі. Єдине, що за животом перед початком зйомок треба слідкувати. Хочу зазначити, що від сезону до сезону команда наша розширюється.

Нікіта Гросс: Як були налаштовані до вашої знімальної групи військові, які потрапляли в кадр?

Олексій Чубашев: Контрактний склад армії омолоджується. Усі вони мають сторінки в соцмережах і розуміють важливість популяризації армії. Найважче було у першому сезоні. Через недовіру з боку персоналу ми дізнавались усе в останній момент, тож доводилось робити чимало дублів. Усі були дуже виснажені, але викладались сповна. Зараз ми вже завоювали собі авторитет як команда. У школі снайперів вже не мали жодних обмежень.

Нікіта Гросс: Чому саме «Снайпери» в новому сезоні?

Олексій Чубашев: У позиційній війні з Росією артилерія та снайпери діють найефективніше. Щільність особового складу зараз на позиціях така, що дорого викурювати ВОП артилерією, а якісно підготовлений боєць може навіть нікого не прибирати, а влаштувати так званий снайперський терор, обстрілюючи позиції. Нині і зброю вони мають досить потужну. Якщо раніше були лише радянські СГД, то зараз сучасне озброєння, нові методики. З огляду на це все, ми вирішили розповісти про снайперів. А в місці, де ми фільмували, перебувають Сухопутні війська, тож ми мали можливість розповісти ще й про цей вид військ.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток