Новин ТОТ: бойовики скасовують «режим тиші», посилення підрозділів росіян, нові землетруси в Макіївці

Новин ТОТ: бойовики скасовують «режим тиші», посилення підрозділів росіян, нові землетруси в Макіївці

Як живуть українці на тимчасово окупованих територіях, як окупанти псують життя на Донеччині, Луганщині і в Криму та як відрізнити правдиву інформацію від вигадки — без коментарів, лише факти.

 

 

 

 

 

Бойовик так званої «ДНР» заявив про пряму участь Росії в окупації Донбасу в 2014 році. Про це пише «Восточный Вариант».

В мережі з’явився фрагмент інтерв’ю бойовика «ДНР» Геннадія Дубового, який ще в 2014 воював в банді Стрєлкова в Слов'янську .

Дубовой в черговий раз підтвердив, що воювати на боці «ЛДНР» в 2014 році висловлював бажання жалюгідний відсоток жителів Донбасу, а всього в «таборі» було лише кілька тисяч чоловік (з яких частина була громадянами РФ ). Ніякої масової підтримки населенням формування «ЛДНР» не було.

За своєю чисельністю все так зване «ополчення» в 2014 році було розміром з велике ОПГ. І це регулярно підтверджують відомі бойовики - Олександр Ходаковський, Данило Безсонов, а тепер і Геннадій Дубовой. Без підтримки з РФ, все ці ОПГ були б розсіяні і знищені до початку осені 2014 року.

Нагадаємо, минулого тижня з’явилося відео, в якому ватажок терористичної «ДНР» Ходаковський зізнається в обстрілі бойовиками окупованої Ясинуватої в 2014 році.

**

На окупованій території Донецької та Луганської областей «командування» незаконних збройних формувань скасувало обмеження щодо дотримання режиму припинення вогню для передових підрозділів з'єднань і частин. Про це 17 лютого, під час брифінгу повідомив представник Міністерства оборони України капітан Михайло Шаравара.

За повідомленнями Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування активізувало заходи по провокуванню напруженості на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях. Зокрема, скасовані обмеження щодо дотримання режиму припинення вогню для передових підрозділів з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) Армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації.

За даними ГУР, для нав'язування панічних настроїв серед місцевого населення пропагандистами поширюються повідомлення про, нібито, підготовку сил і засобів операції Об'єднаних сил (ООС) до настання у формі так званого «бліцкріга» і інша помилкова інформація для дискредитації Збройних сил України.

**

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України незаконні збройні формування в ОРДЛО посилять свої війська за рахунок так званих «козацьких формувань» з Росії.

Так, командування російсько-окупаційних військ вживає активних заходів щодо вирішення проблем, що виникли із забезпеченням укомплектованості особовим складом з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ.

При цьому передбачається значне залучення сил і засобів тз «Козацьких формувань» з території Російської Федерації.

Зокрема, за їх рахунок планується формування мобілізаційного резерву угруповання російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях.

**

В окупованій Горлівці заявили про старт конкурсу зі створення нового гімну міста.

Про це повідомив так званий «мер» Горлівки.

«Шановні горлівчани і всі жителі «ДНР». «Адміністрація» міста Горлівки оголошує конкурс на створення нового гімну міста», - написав Приходько в своєму Telegram-каналі.

Він додав, що «в конкурсі можуть взяти участь і колективи підприємств, громадські організації, а також ініціативні групи громадян».

**

В армію так званої «ЛНР» почали комплектувати засуджених злочинців.

Про це повідомляє офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан.

«У зв'язку з не комплектом в підрозділах російсько-окупаційних військ, почали комплектацію з засуджених. Хоча чому дивуватися якщо для Роіссі - це звичайне гарматне м'ясо», - пише Штефан.

Також він виклав скрін з повідомлення місцевого паблік з описом ситуації в ОРЛО:

«У нас звільняють засуджених для фронта, для захисту республіки від укропів. Який у таких бійців психологічний і моральний стан – самі розумієте. І як з ними служити нормальним, адекватно налаштованим молодим людям – взагалі красота. Чому таких беруть в народну міліцію – питання до керівництва. Один з таких орлів втік зі своєї частини і перебіг на сторону укропів».

**

У окупованій Макіївці (Донецька обл.) в ніч на 19 лютого стався черговий потужний підземний поштовх. Про це місцеві жителі повідомили в соцмережах.

Макіївчани відчули поштовх в селищі Об'єднаний в Радянському районі міста о 1:12 за московським часом (0:12 за Києвом).

Макіївчани в коментарях висловлюють обурення, що раніше вже було встановлено епіцентр і природу підземних поштовхів, але вони не припиняються, і на повідомлення жителів офіційної реакції немає.