Новини тимчасово окупованих територій 27-31 січня

Новини тимчасово окупованих територій 27-31 січня

Як живуть українці на тимчасово окупованих територіях, як окупанти псують життя на Донеччині, Луганщині і в Криму та як відрізнити правдиву інформацію від вигадки — без коментарів, лише факти.

 

 

 

 

 

На території тимчасово окупованої Донецької області на місцевих ресурсах зафіксовані факти повідомлень про заміну нинішнього ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна.

Про це повідомляє офіцер Збройних сил України (ЗСУ) Анатолій Штефан.

Він виклав скріни місцевої «вікіпедії», де вже двічі змінили голову «ДНР».

«У Дірляндіі цікаві метаморфози... Дениска десь зник з поля зору, а на вікіпедії внесли відразу зміну на Івана Приходька, пізніше на Ананченка. Чудеса, та й годі, або цікаві зміни після відставки Суркова! Чекаємо продовження шапіто», - коментує Штефан.

Раніше з'явилися повідомлення в ЗМІ, що в "ДНР" може змінитися влада.

**

В окупованому Луганську складно отримати готові «паспорти ЛНР». Про це повідомляють місцеві жителі в соцмережах.

«Доки буде творитися беззаконня з отриманням готового паспорта ЛНР ?! Можна посадити 10 працівників на видачу. Ми 25.01.2020 зайняли чергу о 4 ранку, проте так і не змогли отримати паспорти, на які документи в жовтні здавали», - розповідає місцева жителька.

За її словами, вистоювати чергу їй доводилося не один раз, проте безрезультатно. При цьому луганчанка повідомляє, що за 5 годин по черзі пройшли 30 осіб.

«Блатні йдуть через інший вхід із центру, по знайомству, за хабарі ... А люди стоять і мерзнуть ... Коли ви людей мордувати припините і наведете організований порядок видачі ... Ажіотаж створили, а працювати служби не хочуть», - обурюється жінка.

У коментарях місцеві жителі поділяють обурення жінки.

Як розповідають жителі Луганська, готовий «паспорт» може зберігатися в «міграційній службі» рік.

**

У терористичній «ДНР» так званий «Центральний республіканський банк» в пам'ять про ліквідованого «голову ДНР» Олександра Захарченка випустив срібний знак.

Пам'ятний знак виготовлений зі срібла не нижче 925 проби обмеженим тиражем в 200 екземплярів, має подарунковий оксамитовий футляр і номерний сертифікат.

Купити такий знак пропонують за 3 тис. Руб. (1 181 грн за місцевим курсом на 28.01.2020).

**

У 5 навчальних закладах окупованого Луганська з 31 січня вводять карантин у зв'язку з перевищенням епідемічного порогу із захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

У місцевій СЕС поточнили, що карантин вводиться в Луганському навчально-виховному об'єднанні  «Барвінок», а також школах №№ 20, 44, 54, 67. В установі додали: про дату поновлення навчання повідомлять окремо.

**

В окупованому Криму пенсіонерам, які пережили блокаду Ленінграда, подарували по батону.

Інцидент стався в Керчі. Представниці окупаційної влади наскочили в гості до людей похилого віку, вбравшись у дорогі шуби.

Пенсіонерам «чиновниці» подарували по батону і медалі, запросивши для «фіксації» фотографа. Після гнівної реакції мережі «глава міськради» Керчі Мая Хужіна заявила, що «ці люди не потребують подарунків».

«Цинізм і повний треш!» «Навіть на батон не схоже», «Знущання», – обурюються в мережі.