Новини ТОТ: конкурс краси в «ДНР», паспортний ажіотаж без умов в «ЛНР» та психологічна спецоперація в Горлівці

Новини ТОТ: конкурс краси в «ДНР», паспортний ажіотаж без умов в «ЛНР» та психологічна спецоперація в Горлівці

Про життя людей в окупації ми можемо дізнаватися або через соцмережі, якими користуються окупанти, або зі слів тих українців, що вимушені жити на загарбаних Росією і її бойовиками українських територіях. Армія FM стежить і цікавиться подіями, які відбуваються на частинах територій Донеччини, Луганщини й Криму. Ми розповімо вам, як це — жити в себе вдома, коли приходять чужинці і під автоматами та танками змушують жити за своїми правилами. А ви зважуйте, аналізуйте та бережіть Україну!

 

Бойовики так званої «ДНР» вивісили на своєму блокпості біля окупованої Горлівки поруч зі своїм і російський прапор.

Про це написали в так званому «міністерстві інформації ДНР».

На тлі цього, бойовики «ДНР» поширюють неправдиву інформацію про наступ ЗСУ. Кампанія дезінформації окупантів набула масштабів інформаційно-психологічної спеціальної операції. Вона спрямована на населення Горлівки і її околиць.

Частина підлеглих інформаційних структур окупаційного угрупування задіяна в інформаційно-психологічній спецоперації по впливу на ту частину населення ОРДЛО, яка активно висловлює невдоволення через використання терористами житлових кварталів населених пунктів для облаштування своїх вогневих позицій.

Також, з»явилася інформація, що у окупованій Горлівці російські командири попередили місцевих найманців, що допомога РФ закінчувалися, і щоб ті готувалися до виборів. Щось схоже відбувається зараз і в Україні. Схоже на те, що дві сторони готують до «примирення».

**

У окупованому Луганську, за словами місцевих жителів, зберігаються великі черги в так звані «паспортні столи».

Люди пишуть в місцевих соцмережах, що, наприклад, у «паспортний стіл» в Ленінському районі неможливо додзвонитися, щоб дізнатися, чи готовий «паспорт ЛНР».

««Скажений народ запитати, звичайно, не пустив, стояли з 8:10 до 13:30, перерва з 12:00 до 13:00 - це святе, тусувалися на вулиці. Туалет бабульки не знайшли, терпіли, бідненькі», - розповіла місцева жителька Сусанна.

«Стояли на вулиці, періодично капав дощ, пускали всередину по 3 людини на отримання та по одній - з інших питань (подача документів на паспорт РФ, паспорт ЛНР, прописка-виписка і т.п.)», - додає вона.

За словами луганчанки, вранці люди хотіли віддати список прізвищ, щоб співробітники сказали, у кого готовий паспорт, у кого немає - і не довелося б стояти даремно. Однак, їм відмовили.

Інші городяни підтверджують плачевну ситуацію з чергами, і не тільки в Ленінському районі:

«Як уявлю -  в Жовтневий йти дізнаватися, готовий чи ні паспорт, так відразу нічого не хочу...», - написала Ірина.

«Я там з 7:00 до переможного простояла, отримати хотіла, перемерзла, надивилася багато чого - поцілувала двері, запитати нікого не пускають, на все одна чергу. О 7:00 я була 78-я, о 16:30 дівчина була 51-а. Туалету немає і навіть закладу якогось в районі, дикість якась. Здати документи півбіди, відстояти цю чергу, а ще й зайняти її правильно, значно більша»,  написала Юлія.

Нагадаємо, що в окупованому Донецьку 19 лютого «МВС ДНР» провело збройну перевірку студентів «Донецького медичного університету ДНР» чи мають вони паспорти «республіки». Перевірка проводилася в гуртожитку № 9. Будівлю оточили автоматники, перевіряли документи, затримали частину студентів.

А у окупованих Макіївці та Горлівці на ринках влаштували облави на людей без «паспортів ДНР».

**

У терористичній «ДНР» пройшов фінал «республіканського» конкурсу краси «Краса Донбасу-2020».

Фінал конкурсу відбувся 5 березня в Центрі слов'янської культури в Донецьку. Відбір проводився в січні-лютому, до фіналу вийшли 19 дівчат з 400 претенденток.

На заході демонстрували відеоролики про повсякденне життя і захоплення дівчат. Після цього учасниці пройшли 5 етапів: «Знайомство», «Представлення національного костюму», «Дефіле у спортивному стилі», «Вихід у вечірніх сукнях» і «Інтелектуальний конкурс».

Терористи запевняли, що «Сукні та костюми були створені одним з донецьких дизайнерів».

«Головною переможницею конкурсу краси в старшій віковій категорії стала Дарина Заднепрянная. Дівчина отримала корону і титул "Краса Донбасу-2020"», - повідомляють в терористичній «ДНР».

Там додають, що кожна з конкурсанток стала володаркою тематичного титулу - від «Міс Instagram» до «Міс грація». «Тепер на них чекає новий етап кар'єри - участь в конкурсі «Російська красуня», фінал якого пройде в кінці березня в Москві», - стверджують в «республіці».

**

Зруйнований обстрілами в 2014 році меморіальний комплекс «Савур-Могила», розташований в окупованому Шахтарському районі Донецької області, так звана «влада ДНР» планує закрити під саркофаг. Про це повідомляють місцеві інтернет-ресурси.

Як заявив так званий «міністр будівництва і житлово-комунального господарства» Сергій Наумець, «поставлено завдання законсервувати даний об'єкт і зберегти його в тому вигляді, в якому він залишився після цієї війни».

За його словами, щоб не допустити подальше руйнування, опрацьовується монтаж скляних саркофагів на елементах комплексу, які пошкоджені обстрілами, а також огороджувальних конструкцій біля колишньої стели.

«Поки ми опрацьовуємо свої пропозиції з даного питання і розраховуємо вартість проекту, якщо буде прийнято рішення - будемо реалізовувати», - заявив Наумець.

Нагадаємо, аеропорти Донецька та Луганська, Саур-Могила і ряд автомобільних доріг, зруйнованих обстрілами, зникли з інтернет-карт Донбасу. На Google Maps зараз неможливо знайти багатьох позначень знищених війною об'єктів інфраструктури.

Меморіал «Саур-Могила» був зруйнований в результаті бойових дій на Донбасі в серпні 2014 року. На вході і раніше розташовані кілька одиниць техніки часів Другої світової війни. Елементи пам'ятника посічені осколками і зруйновані снарядами. На вершині меморіалу з кургану Савур-Могила відкривається панорама стратегічної висоти, де в період Другої світової війни були розташовані укріплення Міус-фронту. Після неї - на Саур-Могилі був створений меморіальний комплекс. Цей курган входить до складу регіонального ландшафтного парку «Донецький кряж».