Новини ТОТ: підручних з історії "ЛНР" від древніх часів, "українська техніка" вже в Донецьку та "шість років без бІндер"

17.05.2020
Новини ТОТ: підручних з історії "ЛНР" від древніх часів, "українська техніка" вже в Донецьку та "шість років без бІндер"

Про життя людей в окупації ми дізнаємося або через соцмережі, якими користуються окупанти, або зі слів тих українців, що вимушені жити на загарбаних Росією та її бойовиками українських територіях. Армія FM стежить за подіями на частинах територій Донеччини, Луганщини й Криму. Ми розповімо вам - як це, коли до тебе додому приходять чужинці з автоматами та танками і змушують жити за їхніми правилами. А ви зважуйте, аналізуйте та бережіть Україну!

 

На окупованій Донеччині вибухнув склад боєприпасів.

Про це в п’ятницю, 15 травня, повідомила пресслужба Міноборони.

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, 7 травня у селі Саханка Новоазовського району Донецької області стався вибух сховища боєприпасів, внаслідок якого загинув один російський найманець та шестеро отримали важкі поранення.

Крім того, осколками мін було поранено восьмеро цивільних осіб, які перебували поза межами території зберігання боєприпасів.

“Російські пропагандисти використали цю подію для розповсюдження фейкових повідомлень, що нібито причиною вибуху став артилерійський обстріл з боку підрозділів Об’єднаних сил із озброєння, забороненого Мінськими угодами”, – зазначили в українській розвідці.

**

У терористичній «ЛНР» випустили підручник «Історія Луганської Народної Республіки з древніх часів і до наших днів»

Авторами «посібника» виступили доктор історичних наук Дмитро Крисенко та кандидат історичних наук Галина Корольова. Вони стверджують, що посібник розповідає про Луганський край на тлі світової історії від найдавніших часів до теперішнього часу.

«Історія нашої Батьківщини почалася приблизно 100 тисяч років до нашої ери», - розповіли автори «підручника» на презентації.

За версією авторів підручника, їм вдалося проаналізувати причини подій 2014 року і створення «нової суверенної держави».

П’ятисотсторінкову працю обіцяють видати тиражем в 1000 екземплярів і розіслати по бібліотеках при школах.

За словами Галини Корольової, в її «підручнику» викриваються міфи, які, за її словами, є в українських підручниках історії. У своєму «підручнику» вона розглядає «історію ЛНР» в рамках історії Росії та контексті інтеграції в Росію.

У мережі висміяли випуск «підручника» "Історія" ЛНР "з найдавніших часів і до наших днів".

"С древнейшего 2014 года и до прошлого вторника",

"Говорят, бумага, на которой напечатали книгу, очень мягкая, чтобы все для людей", – писали в сети.

"А мужика на фото как-то даже жалко. Это автор? Такое впечатление, будто его на подвале держали, пока не напишет эту историческую работу"

«Древнее Киевской Руси» - писали користувачі.

**

У окупованому Донецьку продають військові іграшкові авто з українською символікою.

Про це повідомляють місцеві жителі в Twitter.

Зокрема, житель Донецька показав іграшкову військову техніку з українським прапором і написом «Збройні Сили» (ЗС) в магазині «Будинок Іграшки» в мікрорайоні Текстильник.

«ЗСУ вже в Донецьку! І я хочууууу ... Техніка», - коментують користувачі соцмереж.

Також люди обговорюють, звідки в магазин потрапили іграшки - більшість сходиться в тому, що вони були виготовлені в Китаї, і зі складу вирушили в магазин в Донецьку.

Ще один донеччанин показує фото відкритої упаковки: там пропонуються наклейки для техніки і з українським прапором, і з прапором «ДНР».

**

В Харцизьку вкрали «еду».

У окупованому Харцизьку Донецької обл. Новий арт-об'єкт у вигляді слова «Победа», встановлений на постаменті неподалік від «міськвідділу поліції», був пошкоджений. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила так звана «мер» Харцизька Вікторія Жукова.

За її словами, були відламані кілька елементів композиції. «Как назвать этот поступок, не находится слов. На месте работает полиция, со слов жителя, в 2:30 позвонил на 102, когда увидел, как негодяи убегают уже с отломанными элементами… Иначе как диверсия – этот поступок назвать сложно», - заявила Жукова.

Також вона опублікувала фото пошкодженого об'єкта.

Нагадаю, встановлене слово «Победа» в Харцизьку точно повторює  таке саме, яке встановлені в окупованих Горлівці, Донецьк та ще кількох містах.

**

У терористичних «ДНР» та «ЛНР» 11 та 12 травня відзначали «день республіки».

Але щось пішло не так, і жителі «республік» не надто погодилися із привітаннями своїх ватажків. Пушилін, з «ДНР» розповів людям, що. Звісно «молода республіка розвивається, обороняє свої рубежі, забезпечує соціальний захист громадян, і всі постійно працюють над підвищенням соціальних виплат.

А люди в соцмережах не поділяють райдужних заяв Пушиліна, акцентують на тяжкому становищі людей, відсутності роботи з гідною зарплатою, і згадують, яким потужним був регіон до 2014 року.

«День, когда второй по уровню жизни город Украины после столицы с современным стадионом и аэропортом добровольно надел ошейник бесправного раба путинского мира и погрузился в каменный век на долгие годы», – пишуть люди.

«Срочно концерт!!! Ведь мы 6 лет живем без биндер! А также без нормальных зарплат, без футбола, без ЖД и авиасообщений, с кучей вооруженных бибизян, которым боимся что-то сказать, ибо посадят на бутылку»;

В сусідній «республіці», люди також відреагували на солодкі привітання Пасічника.

«С чем он поздравляет? За 6 лет в шахтерском крае уничтожили угольную промышленность, машиностроение, на ладан дышит меткомбинат. Полностью убиты дороги и водоснабжение. Железнодорожникам кидают копейки, которые к тому же постоянно задерживают. Глава даже не соизволил появиться в Зоринске (на забастовці гірняків, – ред.). А ситуация с добровольно-принудительным карантином вообще не поддается описанию цензурными словами».

«Это стёб какой-то!.. Нам хотят внушить, что мы живем лучше чем другие, сравнивают с Украиной, а то мы слепые и глухие. Но должны быть немыми т.к. Россия нас кормит»;

«Может быть есть другая ЛНР, о которой мы не знаем»;

Хоча на тлі цих повідомлень, є й багато від прихильників республік, які вітають одне одного зі святом, тішаться, що живуть без «укропів» і впевнені, що Україна їм заздритиме

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток