Новини ТОТ: зізнання терористів в обстрілах, обмеження виїзду в РФ з ОРДЛО, насильна паспортизація

Новини ТОТ: зізнання терористів в обстрілах, обмеження виїзду в РФ з ОРДЛО, насильна паспортизація

Як живуть українці на тимчасово окупованих територіях, як окупанти псують життя на Донеччині, Луганщині і в Криму та як відрізнити правдиву інформацію від вигадки — без коментарів, лише факти.

 

 

 

 

 

Польовий командир терористичної «ДНР» Ходаковський розповів на камеру, як наказав обстрілювати центр Ясинуватої з "Граду" у 2014 році. 

"Дивні, звичайно, люди. Називають українських військових «карателями» і «вбивцями» за те, що вони нібито обстрілюють міста Донбасу. А потім самі зізнаються, що обстрілювали міста Донбасу. Якась шизофренія", — про це написав на своєму каналі блогер Денис Казанський.

Всі такі визнання дуже важливо документувати й зберігати. Щоб потім ніхто не міг сказати, що цього не було. 

"Якщо у вас є родичі і знайомі в Росії або ОРДЛО, які впевнені, що Україна проводить геноцид Донбасу, а «ополченці» захищають його від карателів, відправте їм це відео", — додав блогер.

**
На тимчасово окупованій території Донбасу членів незаконних збройних формувань (НЗФ) насильно змушують отримувати російські паспорти, що призводить до конфліктів і дезертирства. 
Головне управління розвідки України повідомляє про активізацію заходів командування НВФ з примусової паспортизації членів НВФ як у Донецьку, так і в Луганську. «Командири частин і підрозділів російсько-окупаційних військ загрожують підлеглим звільненням і невиплатою грошового забезпечення. При цьому аби запобігти дезертирству і самовільному залишенню місця служби російські паспорти у найманців вилучають відразу після їх отримання.

**
У терористичній "ЛНР" російські найманці вбили трьох товаришів по службі. Одного застрелили пострілом у голову, ще двох розстріляли з автомата.

Про це пишуть у соцмережах.

Прихильники бойовиків дивуються, чому смерті замовчують і так звана "влада" "ЛНР" вдає, що нічого не відбувається.

У соцмережах пишуть: "На Пришибі офіцер (виходець із Лисичанська) пострілом у голову застрелив іншого офіцера, свого приятеля, якому до дембеля залишався тиждень, по п'янці, звісно. Звільнили його заднім числом -  і все. Трохи раніше боєць застрелив двох своїх із автомата. Ось уже троє. По-тихому поховали всіх, наче й не було людей і всім все одно", — продовжив дописувач.

Автор поста обурений тим, що бойовиків поховали без розголосу, і якщо так триватиме далі, то в "ЛНР" почнеться масова втеча так званих "захисників" "республіки".

**
З ОРДЛО обмежать виїзд у Росію деяким категоріям жителів окупованого Донбасу.

У зв'язку з отриманням паспортів Росії багато жителів "ДНР" і "ЛНР" масово виїжджають у РФ, внаслідок чого "мобілізаційний" резерв окупантів рідшає.

Бойовики від керівників місцевих підприємств та установ вимагають терміново надати уточнені списки працівників.

Основна причина — необхідність визначення мобілізаційного резерву у зв'язку з відтоком людського ресурсу на територію РФ після отримання російського громадянства. Брак необхідної кількості резервістів в окупантів призвів до зриву запланованих навчальних зборів у першому кварталі 2020 року на базі з'єднань і частин" 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ.

У зв'язку з тим, що в рядах терористів все менше охочих служити, окупанти вирішили ввести додаткові заходи, спрямовані на обмеження виїзду в РФ "призовникам" з "ДНР" і "ЛНР".