Новини з тимчасово окупованих територій 26 жовтня–1 листопада

02.11.2019
Новини з тимчасово окупованих територій 26 жовтня–1 листопада

Як живуть українці на тимчасово окупованих територіях, як окупанти псують життя на Донеччині, Луганщині і в Криму та як відрізняти правду від вигадки росіян читайте без коментарів — лише факти.

 

 

 

 

 

Росія на Донбасі відпрацьовує один важливий тактичний маневр. Поблизу лінії розмежування окупанти розміщують важке озброєння, що заборонено мінськими домовленостями. Окупаційні війська на Донбасі відпрацьовують дії щодо маскування своїх військ в умовах підвищеної активності застосування безпілотників.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Так, командування російсько-окупаційних військ продовжує використовувати тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях як полігон для відпрацювання тактики дій в умовах інтенсивного застосування безпілотних літальних апаратів, у тому числі щодо маскування і прихованого переміщення бронетехніки.

В окремих районах поблизу лінії зіткнення окупанти продовжують в порушення Мінських домовленостей приховано розміщувати танки, самохідні артилерійські установки та інше важке озброєння. При цьому, щоб не допустити виявлення замаскованих об'єктів, здійснюють постійне спостереження місцевості з використанням власних безпілотних літальних апаратів.

**

В Євпаторії окупанти опитують школярів про те, чи готові вони «захищати Російську Федерацію зі зброєю в руках, якщо почнеться війна». Опитування проводить Міноборони РФ. Заодно виявляють «неблагонадійних».

У тексті анкети присутні питання про те, чи збираються вихованці клубу надалі служити в російській армії, пов'язувати свою професію з військовою службою, а також чи готові учасники опитування захищати рф зі зброєю в руках, якщо почнеться війна.

Автори анкети також збирають інформацію про склад сім'ї, вік і райони проживання дітей. Крім того, в анкеті є питання про те, в яких вчинках і діях проявляється патріотизм.

**

У Макіївці так звані рятувальники з «МНС ДНР» ходять по під'їздах і опечатують вимикачі, щоб люди не витрачали електроенергію на сходове освітлення. Відповідні знімки публікують міські пабліки і телеграм-канали, повідомляє Денис Казанський у своєму блозі.

«МЧС ДНР в Макеевке массово заклеивает электрические выключатели в подъездах, оставляя дома вообще без лестничного освещения, что может привести как минимум к травматизму! Растет количество жалоб от макеевчан в социальных сетях, ЖКХ никак не реагирует», — пишуть у найвідомішому в міському пабліку.

Жарти про Північну Корею виявилися зовсім не жартами. Там електрика взагалі подається по годинах і повністю відключається на ніч. Мабуть, «народні республіки» теж в недалекому майбутньому чекає ця доля.

**

Через поширену практику виїзду мешканців окупованих територій на проживання в РФ, після отримання російських паспортів, в медіа ресурсах, передусім у тематичних спільнотах соціальних мереж, відмічено поширення інформації про плани введення в ‟ЛНР” строкової військової служби, яка подається у світлі позитивного та необхідного для ‟республіки” кроку.

Про це Армія фм стало відомо з власних джерел.

У ‟ДНР” також триває розробка процесів та механізмів введення військової повинності місцевих жителів. 28 жовтня військовими комісаріатами ‟ДНР” на адресу промислових підприємств ‟республіки” було розіслано повістки про призов на військові збори по близько 25 резервістів від кожної установи. В першу чергу викликають резервістів з ВОС оператор РЛС та осіб молодого віку, які не мають досвіду служби у військових формуваннях. За попередніми даними збори відбудуться в районі СЄДОВЕ Новоазовського району. Перший призов планується з 30 березня 2020 року. Термін проходження строкової військової служби буде півтора року.

**

«У будинках кримських татар приходять так звані соціологи, які звертаються з проханням відповісти на питання під аудіозапис. Люди, які проводять опитування, не знають які питання їм доведеться ставити, оскільки їх їм передають в запечатаних конвертах, розкривати які вони зобов'язані на початку самого опитування »,

Про це повідомляє член Меджлісу кримськотатарського народу Ескандер Барієв.

У кримських таатр питають:« Чи подобається вам в Криму? »,« Громадянином якої країни ви себе вважаєте? »,« Кого з членів Меджлісу, які проживають в Україні, ви знаєте? Чи спілкуєтеся з кимось із них? »,« Чи читаєте / дивіться Крим.Реаліі? Опитування проводять анонімне, проте в кінці просять назвати номер телефону»,

За даними Бариева, в пристрої для аудіозаписи вмонтовані чіпи, за допомогою яких замовники визначають місце проведення опитування, таким чином, переконуючись, що він дійсно проходив в будинку кримських татар. За кожного опитаного передбачається оплата в розмірі 300 рублів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток