Новорічні традиції світу

02.01.2018
Новорічні традиції світу

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят, яке щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика.

 

Так, наприклад, в Іспанії рівно опівночі прийнято з'їдати 12 виноградин. Вважається, якщо людина встигає виконати цю маніпуляцію, то весь майбутній рік буде для неї успішним.

 

У Сполучених Штатах Америки прийнято цілуватися під бій курантів. Американці також дуже педантично ставляться до вибору вбрання на Новий рік, віддаючи перевагу яскравим вбранням, щоб і життя в новому році було яскравим.

 

У Великобританії прийнято прикрашати будинок невеликими гілочками омели, і, за традицією, якщо двоє людей опинилися під одним з цих новорічних прикрас, вони повинні поцілуватися.

 

На Кубі Новий рік виходить дуже «мокрим», адже кубинці попередньо наповнюють весь відповідний посуд водою, і рівно опівночі виливають її з вікон.

 

Італійці під Новий рік викидають все непотрібне і старе, так що купа мотлоху на вулицях в цей день - норма.

 

Французи розвішують в своїх будинках новорічні черевички, а опівночі Пер Нюєль наповнює їх подарунками і та дитина, в чиєму черевичку виявиться новорічний пиріг з бобом всередині, стає «Бобовим королем» і в святкову ніч всі повинні підкорятися йому.

 

По всій Японії в новорічну ніч лунає дзвін дзвонів, які б'ють рівно 108 разів. Кожен удар дзвону уособлює собою один з шести людських пороків: заздрість, жадібність, дурість, нерішучість, легковажність і злість. Японці вважають, що у кожного з цих вад є вісімнадцять відтінків, тому і виходить число 108.

Є ще одна цікава новорічна традиція. За годину до Нового року напишіть на невеликому клаптику паперу своє найзаповітніше бажання. І з першим ударом курантів папірець потрібно підпалити, а попіл кинути у бокал з шампанським та випити і, якщо ви встигнете все це зробити до останнього удару годинника, то ваше бажання обов’язково здійсниться!

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток