Обличчя війни: Ігор Гордійчук, псевдо "Сумрак"

25.09.2017
Обличчя війни: Ігор Гордійчук, псевдо "Сумрак"

Гордійчук Ігор Володимирович, позивний «Сумрак», генерал-майор Збройних Сил, офіцер Генштабу, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Родом із Рівненської області.

 

 

 

 

Пройшов шлях від командира механізованого взводу до заступника командира танкового полку. Проте справжнім покликанням стали війська спецпризначення.

Під час війни на Донбасі на чолі розвідгрупи 8-го полку спецпризначення прорвався на Савур-Могилу із завданням «тримати висоту за будь-яку ціну». При відступі у вантажівку, де знаходився Ігор Гордійчук, влучив снаряд. Офіцер був серйозно поранений. Його і ще кількох бійців російські десантники взяли в полон. Лише через дві доби після поранення його змогли оглянути лікарі в шпиталі.

Ігорю Гордійчуку присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка", він кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІ-го та ІІІ-го ступенів.

Погони генерал-майора були вручені Президентом Петром Порошенком під час параду на Хрещатику з нагоди 25-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2016 року.

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток