Обличчя війни: Руслан Сулименко

Обличчя війни: Руслан Сулименко

Сулименко Руслан — лейтенант Збройних сил України. Заступник командира розвідувальної роти з морально-психологічного забезпечення 72 окремої механізованої бригади. Родом з Сумщини. 


У Збройних силах України служить вже 17 років. Воює на донецькому напрямку – обороняє Авдіївку. Починав зв’язківцем у навчальному центрі в Павлограді. Служити ж за контрактом тоді ще старший сержант Сулименко прийшов до 1-ї танкової бригади. Був командиром відділення. 
Коли почалась російсько-українська війна, військовослужбовець уже був головним старшиною бригади. У бій пішов як командир бойової машини БМП-2. Воював під Червонопартизанськом, звідки після півторамісячних боїв в оточенні у складі батальйонно-тактичної групи виходив на російську територію. Потім – бої в Старобешевому, під Волновахою та Петрівським, відбиті у ворога терикони й бойова служба на них. 
Згодом Руслан Сулименко прийняв командування розвідувальним взводом, отримав первинне офіцерське звання. Влітку 2017 року Руслан Сулименко отримав військове звання «лейтенант» та обійняв посаду заступника командира розвідувальної роти з морально-психологічного забезпечення. У бригаді кожен знає та поважає старшину, який дослужився вже до заступника командира роти. І – є за що. Він завжди допоможе і словом, і ділом – як порадою чи консультацією, так і реальними справами. 
Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ  ступеня.

Проект «Обличчя війни». Знаймо героїв сучасності!