Обличчя війни: Віталій Баранов

07.10.2017
Обличчя війни: Віталій Баранов

Проект «Обличчя війни». Знаймо українських героїв!

Віталій Баранов, позивний «Біба», підполковник

На початок війни на Донбасі перебував у запасі.

Доброволець із зими 2014-го, помічник командира з оперативного забезпечення, брав участь у боях за Донецький аеропорт, Піски, Авдіївку, Водяне, Опитне.

Після того, як у січні 2015-го терористи полонили командира батальйону Олега Кузьміних, керував 90-м батальйоном 81-ї десантно-штурмової бригади.

«Тоді настали найважчі часи. Дух бійців був фактично зламаний. Ніхто не очікував такого перебігу подій і того, що втрати будуть настільки чисельними. Багато хто взагалі мав бажання скласти зброю. Переконував: воюємо не за Генштаб, не за Міністерство оборони чи Кабмін. За власних дітей, дружин і матерів, звичайних українців: волонтерів, бабусь, дідусів, які останнє віддають, аби нас підтримати. У перший після аеропорту бойовий вихід, коли ніхто не хотів у нього йти, сам сів за кермо «Уралу» і разом із двома саперами попрямував на передову», – розповідає Віталій Анатолійович.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Однак найвищою відзнакою для себе командир вважає те, що бійці називають його «Батею».

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток