Обличчя війни: Валерій Чибінєєв

09.12.2017
Обличчя війни: Валерій Чибінєєв

Чибінєєв Валерій, позивний «Каракурт», капітан, командир роти снайперів 79 окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ ЗСУ. Родом з Бердянська. 
У складі 1 аеромобільно-десантного батальйону брав участь у визволені Красного Лиману Донецької області.
Під час ведення бойових дій в районі селища Бірюкове Луганської області в червні 2014 року підрозділ, очолюваний капітаном Чибінєєвим, знищив диверсійно-розвідувальну групу противника та взяв у полон двох бойовиків. Поблизу селища Ізваріне Луганської області у липні того ж року, разом із своїми побратимами витягнув із підбитого танка трьох українських військовослужбовців. У січні 2015 року обороняв Донецький аеропорт поблизу злітної смуги летовища.
Під час виконання бойового завдання на спостережному посту поблизу Авдіївки у липні 2016 року в ході успішно проведених операцій групами снайперів під керівництвом капітана було знищено живу силу розрахунків кулеметів, гранатометів та одного снайпера. Загалом 12 підтверджених цілей. Наприкінці цього ж місяця отримав поранення в наслідок обстрілу позицій артилерією терористів. Не зважаючи на це продовжував керувати підрозділом, що дозволило утримати позиції, незважаючи на численні атаки терористів та обстріли території ворожою артилерією.
Удостоєний звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».
Проект «Обличчя війни». Знаймо героїв сучасності!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток