Обстановка на 6-му Арсеналі станом на 11:00 – Спостерігаються поодинокі вибухи низької інтенсивності

Обстановка на 6-му Арсеналі станом на 11:00 – Спостерігаються поодинокі вибухи низької інтенсивності

На Чернігівщині на технічній території 6-го арсеналу протягом цієї ночі спостерігалося збільшення інтенсивності вибухів на 2-х майданчиках, де відбувалося тління, у зв’язку з перепадом температури вночі. Після 5-ї ранку інтенсивність вибухів на цих майданчиках значно пішла на спад.

Детальніше про ситуацію розповів начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай.

«Станом на 11 годину, 11 жовтня, пожежу на технічній території ліквідовано, спостерігаються поодинокі вибухи низької інтенсивності на двох майданчиках, де відбуваються тління. Значно зменшилося задимлення. На території 6-го Арсеналу продовжує роботу оперативна група з ліквідації наслідків на чолі із керівництвом Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Організовано взаємодію з підрозділами СБУ, ДСНС України, Національною поліцією та місцевим штабом територіальної оборони. На даний час, на технічній територій Арсеналу працює 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерні машини розгородження (ІМР), два пожежні літаки АН-32П від ДСНС та 9 пожежних машин. 10 жовтня літаками було здійснено 21 скид води. Станом на 10.30 сьогодні вже здійснено 9 скидів води», - розповів Олексій Чернобай.

 

Він також додав, що з 10 жовтня на території Арсеналу працюють 10 груп розмінування, які здійснили поверхневе очищення 70 відсотків адміністративної території арсеналу, організовано роботу аеророзвідки ЗС України.

 

«В населених пунктах поблизу арсеналу працює 21 піротехнічна група від ДСНС України з метою виявлення та очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів, патрулі Військової служби правопорядку ЗС України організовують допомогу місцевому населенню, а також здійснюють заходи щодо підтримання правопорядку. Силами ВСП ЗС України, Національної гвардії та Національної поліції з метою недопущення проникнення сторонніх осіб, організовано охорону навколо периметру технічної території», - розповів Чернобай.