Одеські патріоти готові боронити свою країну

05.07.2017
Одеські патріоти готові боронити свою країну

На Одещині загони територіальної оборони посилюють обороноздатність держави. Зараз триває активна фаза зборів з військовозобов’язаними.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент в Одесі Анастасія Ілляш:

«Особовий склад переодягнений у військовий однострій і за бійцями закріплена зброя. В кінці червня вони прийняли військову присягу, і з того часу почалося їхнє напружене навчання. Оскільки час зборів обмежений – всього 10 діб – основна маса занять є практичною».

Для проходження десятиденних зборів залучено біля трьохсот громадян. Головна мета – підготовка людських ресурсів в інтересах своєчасного розгортання та функціонування системи територіальної оборони в окремо взятому районі держави.

За словами Анастасії Ілляш, бійці відпрацьовують питання вогневої, інженерної, тактичної та військово-медичної підготовки. Але значна увага також приділяється особливостям та порядкам несення служби на блокпостах та під час охорони важливих об’єктів.

Крім того, кореспондент повідомляє, що ці люди дуже вмотивовані. В основному це патріотично налаштовані громадяни, які працюють на державних та приватних підприємствах Одещини. У випадку збройної агресії вони готові виконувати завдання за призначенням, адже вже матимуть необхідні вміння та навички. Вони розуміють, що охорона Одещини покладається саме на них.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток