Олександр Араменко про свій благочинний проєкт в NFT

Олександр Араменко про свій благочинний проєкт в NFT

Олександр Авраменко (Олімпійський чемпіон – 2018 року та віце-чемпіон Олімпіади-2022 з фрістайлу, спортсмен ЦСК) про новий проєкт NFT-токен, гроші з якого підуть на допомогу постраждалим від російських окупантів.

 

 

 

 

 

Довго думав над тим, як я можу допомогти постраждалим людям. В соціальних мережах питають: «Яку вам треба допомогу надати», на що я відповідаю, що зі мною все добре, проте постійно в голові крутилось питання «Як я можу допомогти іншим людям». І ось вирішив зробити цей NFT, таким чином можна спробувати допомагати людям, які дійсно цього потребують.

Проєкт зробив зі свого автографу та фотокартки, розмістив на платформі, де всі розміщують свої NFT. Тепер кожен, хто хоче, може це придбати та стати його власником. Їх обмежена кількість, я випустив всього сто екземплярів, не знаю, правда, чи буде це цікаво людям, але я хочу спробувати. У нас з іншими спортсменами є свій телеграм канал де ми обговорюємо всі питання, про те, як ми можемо допомагати в цій ситуації. Якщо люди будуть купувати цей продукт, тоді ми вже будемо вирішувати про раціональність витрат і, власне, кому допомагати.

Тільки сьогодні я запустив цей проєкт, хотів давно, але довго не міг розібратися як працює ця система.

Військовим хочу передати, що я взагалі ними дуже пишаюся, їхньою мужністю, відвагою, незламністю духу. Також пишаюся людьми, які йдуть до територіальної оборони, волонтерами, які допомагають іншим людям чим можуть.

Хочу вимовити співчуття всім, хто постраждав, але ми українці вміємо об’єднуватися, нам просто треба почекати і перемога все ж таки буде.

Все буде Україна!