Зараз в ефірі:

Олександр Порхун: Мінветеранів спрямує 160 млн грн на психологічну реабілітацію ветеранів

30.05.2024
Олександр Порхун: Мінветеранів спрямує 160 млн грн на психологічну реабілітацію ветеранів

Мінветеранів спрямує 160 млн грн на психологічну реабілітацію ветеранів та їхніх сімей у цьому році. Про це повідомив виконувач обов'язків Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун в інтерв'ю проєкту Радіо Свобода «Новини Приазов’я».

У березні Мінветеранів запустило Реєстр постачальників послуг з психологічної реабілітації для ветеранів і членів їхніх сімей. Реєстр постійно наповнюється. 

Держава заклала на 2024 рік бюджет 160 мільйонів гривень саме на психологічну реабілітацію. Завдяки цьому ветерани, ветеранки, члени родин загиблих Захисників, Захисниць України, військовослужбовці та члени їхніх родин можуть скористатися психологічною реабілітацією.

«Якщо людина потребує психологічної реабілітації, вона звертається до психолога, який законтрактований в нашому реєстрі постачальників послуг. Підписується тристоронній договір між надавачем послуг, ветераном, ветеранкою або членом родини загиблого захисника, захисниці України та Міністерством у справах ветеранів. Далі постачальники послуг надають психологічну реабілітацію, а держава через наше міністерство відшкодовує ці витрати», – пояснив Олександр Порхун. 

Фото з мережі.

Матеріал підготував Андрій Вирва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток