ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: БЕЗПЕКА УКРАЇНЦІВ ВАЖЛИВА ПО ОБИДВА БОКИ ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ

17.07.2019
ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: БЕЗПЕКА УКРАЇНЦІВ ВАЖЛИВА ПО ОБИДВА БОКИ ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ

В ексклюзивному інтерв’ю Армія ФМ командуючий Операцією об’єднаних сил Олександр Сирський окреслив свої плани на роботу з цивільним насленням Донбасу та помріяв про мир. Але... тільки після нашої перемоги.

 

 

 

Яна Холодна: Як вас зустрів Донбас? Ви сюди приїжджаєте не вперше, але зараз ви приїхали з більш ширшою місією. У Вашому підпорядкуванні, цивільно-військові адміністрації, правоохоронні та інші підрозділи.

Олександр Сирський: Донбас, як завжди, зустрів позитивно. Я повернуся у звичне середовище. Процес прийняття посад відбувся позитивно. Зміна формату проведення Операції, можливо, принесла додаткове навантаження. Доводиться керувати не тільки військами, а й організовувати роботу з військово-цивільними адміністраціями. Це для нас теж позитивно, тому що ми можемо більш плідно використовувати потенціал Донецької та Луганської областей. Мати ближчий контакт з керівництвом цих областей і районів. Ми багато зусиль докладаєм для проведення спільних заходів, особливо це стосується виховання молоді. Ми значно підвищили роль цивільно-військового співробітництва. Наші структури постійно беруть участь у всіх заходах, які відбуваються під егідою міжнародних організацій. Рівень взаємодії однозначно покращився. І взагалі, я хочу зазначити, що той принцип, що народ і армія єдині якраз тут проявляється в повному значенні.

Яна Холодна: Ви для себе окреслили пріоритети того, що хочете більше розвивати на території Донбасу? Безпека і оборона – це зрозуміло. Можливо, якісь соціальні чи гуманітарні питання?

Олександр Сирський: По-перше, ми повинні забезпечити мир і спокій в цьому регіоні. Ми повинні створити умови для нормального розвитку промисловості. Ми знову ж таки сприяємо розвитку інфраструктури, і наша головна мета – створити такі умови, щоб люди, які проживають на окупованій території бачили, що рівень життя на території, яка контролюється урядом, значно вищий, ніж той, який зараз знаходиться на тимчасово окупованій території. Ось це, я вважаю і є пріоритет нашої діяльності. Крім того, безпека населення для нас важлива не тільки з нашого боку. Ми розуміємо, що громадяни України і по ту сторону. Тому Міністерство оборони робить все, щоб мінімізувати негативний вплив, який може утворитися від бойових дій.

Яна Холодна: У вас є можливість звернутись до людей, які проживають на тимчасово окупованій території. Що хочете їм сказати?

Олександр Сирський: Щоб вони не забували, що вони тимчасово знаходяться під владою цих незаконних утворень. Пройде час, вони повернуться в Україну. І щоб вони не забували, що Збройні сили України боронять нашу землю. І захист цивільного населення для нас пріоритет. Ми про них не забуваємо.

Яна Холодна: Яка у вас найбільша мрія?

Олександр Сирський: Щоб скоріше настав мир після нашої перемоги, і щоб ми займалися бойовою підготовкою тільки на навчаннях.

Яна Холодна: Я дякую вам за це інтерв’ю і за вашу щирість. І ми, Армія FM, бажаємо вам тільки перемоги на всіх фронтах.

Олександр Сирський: Я вам теж дякую. З великим задоволення отримав звістку про те, що ви продовжуєте мовлення. Що наше радіо залишається з нами. Тому я теж вітаю вас з перемогою. І не забувайте, що ми разом з вами!

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток